Офіційне інтернет-представництво Президента України
Офіційний веб-сайт Верховної Ради України
Урядовий портал (Єдиний веб-портал органів виконавчої влади України)
Міністесртво овіти і науки, молоді та спорту України
Науково-методичний центр аграрної освіти
Науково-методичний центр

Циклова комісія ветеринарних дисциплін

   

 

     

Карпенко Віктор Миколайович-голова циклової комісії, спеціаліст I кваліфікаційної категорії, викладач дисципліни «Хірургія ветеринарної медицини»

 

 

 

 

 

 

 

        

Циклова комісія ветеринарної медицини найбільша за чисельним складом. Більшість викладачів мають педагогічний стаж роботи більше 20 років. За комісією закріплені 9 лабораторій і навчально-виробнича клініка. В комісії працюють досвідчені викладачі, які вдало поєднують високу кваліфікацію і багатий практичний досвід: Рибак А.М., Рибак Т.П., Семікіна Н.М., Губарєв В.Г., Мурзінова Л.М., Бєспалов С.В., Шульга І.В., Паназдир Л.І.

      

Саме вони вчать студентів мислити по-новому, приймати виважені професійні рішення у складних ситуаціях.

Активізація навчально-виховного процесу здійснюється шляхом участі студентів в науково-практичних конференціях, конкурсах, тижнях спеціальних дисциплін.

 

Застосування  інноваційних форм і методів навчання, поза аудиторна робота, тісні зв’язки з виробництвом та іншими навчальними закладами гарантують успіх в опануванні особливостей  спеціальності.

 

Значну увагу викладачі циклової комісії приділяють створенню навчально-методичного забезпечення дисциплін: підготовці робочих зошитів лабораторно-практичних занять, щоденників навчальних практик, мультимедійних комплексів.

І саме завдяки високій кваліфікації викладачів та наполегливій роботі, колектив з надією дивиться в майбутнє, він чітко розуміє та бачить своє місце в освітньому просторі.

 

 

 

 

 

                  Комісія ветеринарних дисциплін 2012 р.