Офіційне інтернет-представництво Президента України
Офіційний веб-сайт Верховної Ради України
Урядовий портал (Єдиний веб-портал органів виконавчої влади України)
Міністесртво овіти і науки, молоді та спорту України
Науково-методичний центр аграрної освіти
Науково-методичний центр

Театрали у захваті!

15.02.2013

 

 

        Невеличка група студентів та викладачів технікуму у кількості 20 чоловік прийняли рішення відвідати Донецький національний академічний український музично-драматичний театр і переглянути на основі зарубіжних хітів ХХ століття Лібрето  О. Байбак «Шоу триває – день до прем’єри».

 

        Настільки велике бажання у всіх скоріше потрапити до театру, що без запізнень зібрались біля головного корпусу і на 10 хвилин раніше назначеного часу відправились до міста Донецьк.

 

        Загадкова споруда з колонами, величезними дверима та натовпом святково одягнених людей, які швидко мандрують до святиня святих – театральної зали. Шовковиста занавис сцени, балкони, ложе, величезна люстра у центрі партеру вражають відвідувачів театру. Так, третій останній дзвоник.

 

 

 

 

Вистава починається….

 

 

Декорація сцени, актори, костюми та майстерна гра заставили завмерти зал і насолоджуватись  переглядом.

Дійові особи та виконавці вистави – Руслан Слабунов, Марина Погорєлова, Володимир Квасниця, Дмитро Нартов, Любов Доброноженко та інші. Багатьох з них студенти впізнали з головних ролей вистав, які відбувалися на сцені актової зали технікуму.

 

 

 

Вистава сподобалась усім, а особливо студентам, які вперше потрапили до театру.

Під враженням та  добрим настроєм студенти та викладачі після вистави сфотографувалися з головними акторами вистави Володимиром Квасниця, Любов’ю  Доброноженко на згадку та майбутні дружні стосунки.

 

 

На питання, чи сподобалась вистава, всі разом відповіли "ТАК!!!".

 

 

<< Назад до списку