Офіційне інтернет-представництво Президента України
Офіційний веб-сайт Верховної Ради України
Урядовий портал (Єдиний веб-портал органів виконавчої влади України)
Міністесртво овіти і науки, молоді та спорту України
Науково-методичний центр аграрної освіти
Науково-методичний центр

День добра

23.02.2013

 

 

Доброта для души то же, что здоровье для тела: она незаметна, когда владеешь ею, и она дает успех во всяком деле.

 

Толстой Л. Н.

 

 

Студентська душа не має меж. Група В-12 в День добра відвідали травматологічне відділення районної Марїнської ЦРЛ. Одинокі, хворі люди приємно здивовані щирістю молоді, а студенти добро дарують без потреби на подяку.

 

 

_________________________________________________________________________

 

 

Во внутреннем мире человека доброта — это солнце.

 

Гюго В.

 

Повітряні кульки з дитинства усім нам запам’ятались як свято і радість, тому і група В-21 в День добра дарувала усім яскраві повітряні кульки, що надихало викладачів і студентів на добрий настрій.

 

       

 

__________________________________________________________________________________

 

 

 

До Дня доброти у технікумі студенти групи В-31 випустилистінну газету «Доброта» з чудовими малюнками та гарними віршами.

 

Попытайтесь быть хотя бы немного добрее — и вы увидите, что окажетесь не в состоянии совершить дурной поступок.

Конфуций

 

 

 

__________________________________________________________________________________

 

 

 

Состраданье к животным так тесно связано с добротою характера, что можно с уверенностью утверждать, что не может быть добрым тот, кто жесток с животными.

 

Шопенгауэр А.

 

 

Група ветеринарів (В-32)вражена інформацією про жахливе ставлення до улюбленців тварин і щоб їх захистити та щоб  не повторилося знущання над тваринами в майбутньому вони хочуть інформацію  нести до кожного…..

 

Перевозил крокодила через границу

 

___________________________________________________________________________________________

 

 

 

Какая необходимая приправа ко всему — доброта. Самые лучшие качества без доброты ничего не стоят, и самые худшие пороки с нею легко прощаются.

Толстой Л. Н.

 

Верх Счастья на вершине Доброты.

Поуп А.

 

 

Студенти групи  В-33 серйозно підійшли до проведення Дня добра у технікумі. Підготували солодощі і до занять стали підіймати настрій і дарувати добро.

Справжні ветеринари  група В-33 спочатку пригостили друзів наших молодших цукерками «чупа-чупс», а потім викладачів і студентів.

 

 

 

 

________________________________________________________________________________________

 

 

 

Самые нежные растения прокладывают себе путь через самую жесткую землю, через трещины скал. Так и доброта. Какой клин, какой молот, какой таран может сравниться с силой доброго, искреннего человека! Ничто не может противостоять ему.

 

Торо Г.

 

 

Чи ласкаві ми, чи уважнідо оточуючих? Чи здатні віддати останню сорочку тому, кому вона потрібніша? На ці питання нам допомогли відповісти студенти групи ОВ-21 і психолог Коваленко В.І. приготувавши і провівши  тестна доброту.

Після інтерпретації результатів ми побачили, що 80% респондентів, які проходили цей тест – добрі, люб’язні люди, які подобаються оточуючим, вміють спілкуватися і мають багато друзів. 20%  - це люди для котрих доброта – це питання випадку. Ласкаві вони далеко не з усіма. Для одних можуть  піти на все, але спілкування з ними більш ніж неприємно для тих, хто їм не подобається. Це не так уже й погано. Але, напевно, треба намагатися бути рівним з усіма, щоб люди не ображалися. Дуже радує, що озлоблених людей серед наших студентів ми не побачили.

Також студенти гр. ОВ- 21 приготували  подарунки для діточок в дитячий садочок « Колобок» в м. Красногорівка і віднесли їх. Дітлахи були дуже задоволені таким проявом доброти з боку наших студентів.

Друзі, давайте запам’ятаємо  одну істину: Доброта - це те, що може почути глухий і побачити сліпий. Давайте будемо добрішими один до одного.

 

 

______________________________________________________________________________________

 

 

 

Сколько в человеке доброты, столько в нем и жизни.

Эмерсон У.

 

Каждое существо, до тех пор пока оно существует, должно обладать качеством доброты точно так же, как обладает качеством существования.

Августин

 

 

Група студентів Р-11, Т-11 та В-11 приємно здивувала прохожих заходом  доброти.  «Посланці доброти» -роздавати картки «робіть гарні справи», «посміхнись» та «щастя вам», закликаючи людей бути відкритими та чуйними один до одного, робити добрі справи, не забувати казати потрібні слова близьким та й звичайним перехожим.

 

 

 

 

______________________________________________________________________________________________

 

 

 

Из всех добродетелей и достоинств души величайшее достоинство — доброта.

Бэкон Ф.

 

Доброта — качество, излишек которого не вредит.

Голсуорси Д.

 

 

День  доброти студенти групи Р-31провели уЦентрі соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями у м. Красногорівка.

Радісні і щасливі лиця дітей з функціональними обмеженнями зустріли наших студентів. Куратор групи Клименко Е.М і актив групи влаштували для дітей частування солодощами, веселі та розважальні ігри.

Кожна посмішка дитини, це досягнення мети відвідування. Добро навколо нас.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

<< Назад до списку