Офіційне інтернет-представництво Президента України
Офіційний веб-сайт Верховної Ради України
Урядовий портал (Єдиний веб-портал органів виконавчої влади України)
Міністесртво овіти і науки, молоді та спорту України
Науково-методичний центр аграрної освіти
Науково-методичний центр

Старостат

28.02.2013

 

 

 

 

Староста академічної групиу технікумі  є представником адміністрації для організаційного забезпечення навчального процесу в академіч­ній групі та для управління студентським колективом групи при залученні її до всіх офіційних заходів, що проводяться  в технікумі директором або за його дорученням.

 

27 лютого 2013 року  у ВП « Донецький технікум Луганського національного аграрного університету» відбулося робоче засідання Старостату, на якому  підвели підсумки роботи за лютий місяць поточного року, зробили аналіз та оцінку діяльності студентського колективу. Відмітили позитивне направлення роботи студентського активу групи В-12.

 

 

 

         

 

 Особливу увагу приділили плану першого весняного місяця 2013 року : це і святкування  8 березня, це і прибирання закріплених територій, це і поїздка до Дельфінарію тощо.

 

Старостою академічної групи може бути один із успішних у навчанні студентів, який відзна­чається високими моральними якостями, користується авторитетом і повагою серед студентів групи і виклада­чів, має позитивний вплив на колектив групи і володіє організаторськими здібностями.

 

 

<< Назад до списку