Офіційне інтернет-представництво Президента України
Офіційний веб-сайт Верховної Ради України
Урядовий портал (Єдиний веб-портал органів виконавчої влади України)
Міністесртво овіти і науки, молоді та спорту України
Науково-методичний центр аграрної освіти
Науково-методичний центр

Жінкам присвячується!

05.03.2013

 

 
На порозі святкування Дня 8 березня у ВП «Донецький технікум Луганського національного університету» студенти групи Т-21 провели відкриту виховну годину приурочену знаменному 
Дню Жінці, Матері, Дружині, Коханій, Сестрі, Подрузі тощо.
 
 
Тематичний вечір на тему: « Жінкам присвячується!» пройшов 5 березня 2013 року в святково прикрашеному малому актовому залі головного корпусу технікуму під керівництвом куратора Сащенко Лариси Миклаївни.
 
 
 
 
Червоною стрічкою було пронизано піднесення авторитету жінки у сучасному суспільстві. Пропагування глибоких  моральних цінностей: дбайливого ставлення до жінки, поваги до матері, шанування сімейних традицій, любові до коханої тощо.
 
Ведучі заходу Павлутіна Вікторія та Калус Ілля  щиро та сердечно вітали присутніх з весняним святом  і налаштовували кожний виступ студентів на творчість і натхнення.
 
 
 
 
 
Студенти Угнівенко Вікторія та Калус Ілля  присвятили усім присутнім чудовий вальс під чарівну музику Євгенія Доги з кінофільму «Мой нежный и ласковый зверь» .
 
 
 
 
 
На фоні музики  з кінофільму «Долгая дорога в дюнах»  юнаки групи  Адамов В., Омельченко В., Щур Д., Томулець А., Клець С., Нестеров І., Гаркавенко В. подарували усім присутнім чудові слова вітання  зі святом.
 
Особливо вразила усіх вистава-уривок з повісті І. С.Нечуй-Левицького «Кайдашева сім'я», де майстерно проявили акторські здібності – Шеремет К., Семенюк Е., Кацель С., Клець С. та Мурашко Н. 
 
           
 
 
 
 
 
Вітання та подарунок отримали присутні від заступника директора з виховної роботи Смагарь Н.В. – презентацію «Їх величність, жінка».
 
 
 
 
Весь творчий час на екрані проектували слова вітання жінкам та букети весняних квітів.
 
Ніхто не залишився без уваги та квіткового подарунку з присутніх. Усі з захватом чекали продовження даного заходу, але все прекрасне колись закінчується…. Мета заходу досягнена.
 
 
                               
 
 
 
<< Назад до списку