Офіційне інтернет-представництво Президента України
Офіційний веб-сайт Верховної Ради України
Урядовий портал (Єдиний веб-портал органів виконавчої влади України)
Міністесртво овіти і науки, молоді та спорту України
Науково-методичний центр аграрної освіти
Науково-методичний центр

8 березня у технікумі

15.03.2013

 

Значуще свято!

8 березня у технікумі

 

Весна… Лагідна, загадкова, тендітна, бурхлива, нестримна, приваблива, як жінка. Мабуть, тому навесні святкують День жінки, трудівниці, матері, подруги, берегині родинного тепла, затишку, спокою.

З’являються перші весняні квіти і в кожному домі, в селі і в місті відзначається величне свято – Міжнародний день – 8 Березня.

 

Особливе відношення студентів, викладачів, працівників до цього свята у ВП «Донецький технікум Луганського національного аграрного університету». Готувалися  заздалегідь.

 

В гуртожитках № 1 та № 2 студенти провели тематичний вечір на тему: « Жінка – одвічна загадка природи».Студенти святково прикрасили актову залу, звуки музики мелодійно надавали святкового настрою присутнім. Від ведучих почули історію святкування 8 березня і безліч віршів було прочитано в честь їх Величності Жінки.

 

В бібліотеці технікуму під керівництвом завідуючої Рагуліної І.М. була організованакнижкова виставка на тему: «Сьогодні, жінки, ваше свято», де кожна книжка характеризувала величність та жіночу красу.

Студентами  академічних груп   були відвідані  викладачі - пенсіонери та Ветерани праці технікуму. Сльози радощів  підкреслювали про велику справу, яку зробила молодь, бо слова вдячності приємні завжди усім.

 

Але декілька слів хочеться сказати за щирі вітання та гарний настрій, який влаштували молоді  чоловіки – викладачі та юнаки - студенти 7 березня 2013 року на ганку технікуму. Звучала святкова мелодія. О 7.00 ранку дружньо усі зібралися, швиденько застелили червону доріжку,  виставили камеру, величезну корзину квітів і прозору вазу наповнену кольоровими квадратиками з паперу, на яких були  написані святкові питання бажань.

 

 

Живий коридор з чудової молоді повз доріжки, оплески, вітання, квіти….. Йдучи доріжкою кожну жінку, викладача,студентку усе  це надихало на особисту знатність і радість за те, що Я – Жінка.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

В цей день в технікумі всі щасливі: жінки – бо їм увага та почесті, чоловіки – бо вони змогли принести з весняним подихом ароматів квітів  щастя.

 

 

 

 

 

 

<< Назад до списку