Офіційне інтернет-представництво Президента України
Офіційний веб-сайт Верховної Ради України
Урядовий портал (Єдиний веб-портал органів виконавчої влади України)
Міністесртво овіти і науки, молоді та спорту України
Науково-методичний центр аграрної освіти
Науково-методичний центр

Практична підготовка студентів групи Р-31

18.03.2013

 

 

ПРАКТИЧНА ПІДГОТОВКА – КЛАС!

 

      Студенти ВП «Донецький технікум Луганського національного аграрного університету» не тільки займаються у звичайних аудиторіях, лабораторіях нашого технікуму, а й проявляють інтерес до практичного матеріалу та практичних навичок.

      Так, студентська молодь ІІІ курсу спеціальності «Виробництво і переробка продукції рослинництва» разом з куратором групи Р-31 Клименко Є.М. та викладачем технікуму Кривенко Р.М. з 25 лютого по 1 березня 2013 року відвідали у місті Хорол Полтавської області Регіональний центр практичної підготовки « Хорольський агропромисловий коледж Полтавської державної аграрної академії » з метою ознайомлення з новітніми агротехнологіями  та  сучасною сільськогосподарською технікою.

 

         Нове місто, інші аудиторії, не привичне мешкання в гуртожитку але інтерес до нового, до незнайомого захоплював студентів.

 

     

 

 

         Кожне заняття, це термінове летіння часу. Викладачі майстерно доносили студентам інформацію за інформацією  про сільськогосподарські машини останнього покоління.

 

 

         У вільний від занять час студенти нашого технікуму ознайомились з технічною базою коледжу порівняли з рідним технікумом, і як мовляв Володимир Мономах своїм синам « Чужому навчайтесь, але й свого не цурайтесь», такої ж думки і наші студенти.

 

 

         У такому віці хочеться усе знати і побачити, тому і студенти з викладачами не могли пройти мимо Хорольського історико -краєзнавчого музею, де багато узнали цікавого і багато чим були здивовані.

         А після закінчення занять і пройшовши 40 годинну підготовку по вивченню нової зарубіжної сільськогосподарської техніки, тракторів і комбайнів фірм «Джон Дір», «Кейс», « Клаас» по програмі робітничих професій тракториста і комбайнера студенти в урочистій обстановці отримали Посвідчення від заступника директора з виробничого навчання Беспалова С. В.

 

 

 Студентам бажали творчості і наснаги  у подоланні майбутніх ланів у їхньому житті.

 

Щасти Вам любі наші студенти !

                   

<< Назад до списку