Офіційне інтернет-представництво Президента України
Офіційний веб-сайт Верховної Ради України
Урядовий портал (Єдиний веб-портал органів виконавчої влади України)
Міністесртво овіти і науки, молоді та спорту України
Науково-методичний центр аграрної освіти
Науково-методичний центр

Тематичний вечір

20.03.2013

 

Тематичний вечір на тему:

 «Живи в мені ти, спів Святий Тараса»

 

Тарас Шевченко - символ чесності, правди і безстрашності, великої любові до людини. Вся творчість великого Кобзаря зігріта гарячою любов' ю до Батьківщини, пройнята священною ненавистю до ворогів і гнобителів народу. Його думи, його пісні, його полум'яний гнів, його боротьба за світлу долю трудового люду були думами, піснями, гнівом і боротьбою мільйонів.

 

У 2013 році 9 березня уся спільнота вшановувала пам’ять до  199 річниці з дня народження Т.Г.Шевченко. Студенти групи Р-11 вшанували його пам'ять і творчість тематичним вечором на тему: «Живи в мені ти, спів Святий Тараса», який відбувся 14 березня поточного року. Активну участь на даному заході прийняли студенти Варнавська Т, Міщенко С., Кузьменков М., Чорнобай Ю., Ємець К., Дукач К.,Дністрян С., Тіссен А.

 

На вечорі прозвучали вірші Т.Г. Шевченко такі як «Мені однаково», «Думи, мої думи» тощо. Але зворушливо пролунав і вірш М.Рильського «Пророк зорі». Багато цікавого студенти дізналися про тяжке життя Шевченко, про його творчість як письменника, так і художника.

 

Вечір проходив у читальній залі бібліотеки технікуму. Підготувала вечір бібліотекар Нагорна В.І.

 

 

 

 

Особливу вдячність виражаємо викладачу Батрак Л.В. за допомогу у проведені даного заходу.

 

 

<< Назад до списку