Офіційне інтернет-представництво Президента України
Офіційний веб-сайт Верховної Ради України
Урядовий портал (Єдиний веб-портал органів виконавчої влади України)
Міністесртво овіти і науки, молоді та спорту України
Науково-методичний центр аграрної освіти
Науково-методичний центр

Гирьовики, ви клас!!!

20.03.2013

 

 

 

Березень місяць 2013 року занадто видався спортивним. Студенти-спортсмени ВП « Донецький технікум Луганського національного аграрного університету» приймають активну участь з багатьох видів спорту, але сьогодні поговоримо про гирьовий вид спорту.

 

Гирьовий спорт – силовий вид спорту, який ґрунтується на підніманнях гир (гирі) максимальну кількість разів за визначений проміжок часу згідно з правилами змагань у двох змагальних вправах (поштовх, ривок).

 

Так, студенти технікуму Мартинюк Катерина ( група В-42), Липинський Павло ( група ОВ-31), Задорожній Артур ( група Р-11), Льовін Андрій (група Р-31), Євтушенко Віктор ( група В-21), Бойко Віктор ( група В-12)  та Волошко Василь ( група В-11)  12 березня 2013 року у місті Кіровоград прийняли участь у Всеукраїнських змаганнях серед студентів І-ІІ рівнів акредитації Мінагропрому України з гирьового спорту.

 

 

 

 Це уже 8 раз наші студенти приймають участь на змаганнях з гирьового спорту такого рівня. Ми цим пишаємося.

 

 

 

Нашу команду підготував молодий викладач фізичного виховання Халангот Федір Вікторович.

Зірка нашого технікуму  з гирьового спорту студент групи ОВ-31 Липинський Павло установив новий рекорд у поштовху  і зробив 168 підйомів, загальна сума його підйомів склала  367.

 

 

 

 

 Але в його ваговій категорії виступав конкурентом Павлу майстер Міжнародного класу, діючий Чемпіон Світу Гавришко Ігор студент Хомутецького аграрного технікуму, який зробив -414 підйомів.

 

Наша команда в заліковому рахунку даних змагань посіла 14 місце з 24 технікумів.

 

 

Молодці, наші гирьовики, вітаємо!

 

 

<< Назад до списку