Офіційне інтернет-представництво Президента України
Офіційний веб-сайт Верховної Ради України
Урядовий портал (Єдиний веб-портал органів виконавчої влади України)
Міністесртво овіти і науки, молоді та спорту України
Науково-методичний центр аграрної освіти
Науково-методичний центр

Заняття – екскурсія у Планетарії

23.03.2013

 

     

   Існує багато форм і видів занять. А викладач астрономії Клименко І.В. зі студентами групи В – 11 вибрали і  провели заняття - екскурсію до Донецького цифрового Планетарію. Тема заняття « Чорні дири». Мета заняття – ознайомлення зі структурою Чорних дир та з їх впливом на найближчі об’єкти.

         Донецький Планетарій - це особливий астрономічний центр, що поєднує в собі достоїнства театру і аудиторії. Акторами в цьому незвичайному театрі виступають Сонце, Зірки, Планети, Галактики, Комети. Донецький цифровий Планетарій - один з декількох в Європі, він дозволяє побачити захоплюючу картину зоряного неба.

На куполі зоряного залу можна побачити зірки як північної так і південної частини зоряного неба, що ми бачимо з Землі. А в телескоп планетарію, який знаходиться в облаштованій обсерваторії прямо на будівлі планетарію - можна в ясні вечори спостерігати Місяць, планети, плями на Сонці, яскраві комети і інші небесні тіла і явища.

Діаметр купола зоряного залу нового цифрового планетарію в Донецьку становить 12 м. Зоряний зал Планетарію налічує 84 місця. У залі встановлено зручні м'які крісла, в яких можна комфортно спостерігати за виставою.

         Студенти нашого технікуму з задоволення відвідали Планетарій і ознайомились з сучасними астрономічними явищами і науковими досягненнями сьогодення.

Планетарій -  це незвичайний культурно-видовищний центр, він збирає в своїх стінах людей, що цікавляться, людей творчих і допитливих, врешті-решт - інтелігентних і цікавих, таких як наші студенти.

 

 

<< Назад до списку