Офіційне інтернет-представництво Президента України
Офіційний веб-сайт Верховної Ради України
Урядовий портал (Єдиний веб-портал органів виконавчої влади України)
Міністесртво овіти і науки, молоді та спорту України
Науково-методичний центр аграрної освіти
Науково-методичний центр

Зустріч з Луганським НАУ

03.04.2013

 

 

 

Час летить занадто швидко і через декілька місяців студенти-випускники нашого технікуму продовжать навчання у вищому навчальному закладі ІІІ-ІУ рівнів акредитації. Вчитися мріють у  гарному закладі, де є сучасна передова матеріальна база, історично складений науково-викладацький персонал і багато студентів. А такий навчальний заклад є – це Луганський національний аграрний університет.

 

2 квітня 2013 року у стінах нашого технікуму відбулася зустріч з ректором Луганського національного аграрного університету Ткаченко Валентиною Григорівною - член-кореспондент Національної академії аграрних наук України, доктор економічних наук, професор, академік Академії економічних наук України, Академії гуманітарних наук Росії, Міжнародної академії науки та практики організації виробництва, заслужений працівник народної освіти України.

 

 

 

На зустрічі були присутні Власов Олександр Веніамінович – проректор по науково-педагогічній роботі з регіональними навчальними закладами Луганського національного аграрного університету

 

 

 

 Денисенко Ігор Анатолійович – заступник декана економічного факультету ЛНАУ.

Директор ВП « Донецький технікум Луганського національного аграрного університету» Рибак Анатолій Миколайович, адміністрація технікуму, викладачі та студенти випускних груп.

 

 

 

Спочатку присутнім на зустрічі продемонстрували фільм « Навчатись у нас», переглядаючи, усі «перемістились» до мальовничого студентського містечка ЛНАУ і мандрували   по аудиторіях, лабораторіях, спортивних залах, їдальні, бібліотеці  і були від усього побаченого у  захваті.

 

Валентина Григорівна Ткаченко у своєму виступі розповіла про історію університету, який бере свій початок зі створення в 1826 році Луганської зразкової ферми, яка у 1842 році була перетворена на навчальну для губерній: Херсонської, Катеринославської, Таврійської, Землі війська Донського і Кавказу, метою якої було поширення передових агротехнічних знань і досягнень.

 

У період з 1930 до 1940 рр. колектив співробітників працював над створенням на сході України власної продовольчої бази і навчальний заклад став дійсним агрономічним центром з підготовки фахівців для Донбасу.

Уроки Великої Вітчизняної війни навчальна і наукова діяльність продовжувалася в евакуації: спочатку в Таджикистані, згодом – у Росії (Саратовська область).

 

Післявоєнний період і особливо роки становлення незалежності України пов'язані з конструктивними змінами в діяльності навчального закладу: відкриваються нові факультети, освоюються нові спеціальності, здійснюється навчання по кваліфікаційних рівнях: бакалавр, спеціаліст, магістр. Формується викладацький і науковий потенціал, що зараз складає близько 500 осіб, з них більше 70% мають учені ступені докторів, кандидатів наук, звання професорів і доцентів. Луганський національний аграрний університет, відмітила Валентина Григорівна– багатопрофільний вищий навчальний заклад, що готує фахівців вищої кваліфікації для народногосподарського комплексу України на 10 факультетах за 16 спеціальностями із загальною чисельністю студентів понад 20тис. осіб на денній, заочній, екстернатній та дистанційній формах навчання.

 

Ректор розповіла про все, що є в університеті, але зацікавлені студенти задавали Валентині Григорівні питання за питаннями, на які   отримували вичерпні відповіді.

 

 

 

Після зустрічі  наша молодь подякувала Валентині Григорівні, а в свою чергу кожен студент отримав інформаційний буклет про ЛНАУ та умови вступу до нього.

 

 

 

Наступна зустріч наших випускників з керівництвом Луганського національного аграрного університету відбудеться вже 11 травня 2013 року на території університету, на Дні відкритих дверей. З радістю  чекаємо на зустріч з майбутнім навчальним закладом.

<< Назад до списку