Науково-методичний центр аграрної освіти
Науково-методичний центр

Спартакіада

11.04.2013

10 квітня 2013 року на базі нашого технікуму проводився 7-омий вид спартакіади серед ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації з легкої атлетики. В цих змаганнях великих успіхів досягла команда легкоатлетів Донецького технікуму ЛНАУ. В бігу на 100 м серед хлопців переміг -  Шатохін Микита, гр. В-12, серед дівчат -  Сіліна Олена, гр. В-21.

В забігу на 200 м переміг Швиденко Олександр, гр. В-12, на 400 м переможцем став студент гр. Р-31 – Кравченко Тимофій, на 800 м – Валіон Дмитрій гр. В-32. Серед дівчат в забігу на 400 м перемогла Сіліна Олена, гр. В-21.

У штовханні ядра переможцями стали - серед юнаків Мендальов Сергій, гр. Р-41, серед дівчат Хадикіна Вікторія, гр. Т-41.

В стрибках у довжину серед дівчат перемогу одержала Бойцова Анастасія, гр. Т-11, серед юнаків перемогу здобув Мендальов Сергій, гр. Р-41.

Призерами на цих змаганнях стали: Зальотова Вікторія, гр. Р-11; Нечипоренко Максим, гр. В-22; Задорожний Артур, гр. Р-11; Откидач Денис, гр. В-22; Бойко Віктор, гр. В-12; Маслов Станіслав, гр. В-12; Богова Фаїна, гр. В-21; Нестеров Владислав, гр. ОВ-31;

Команда Донецького технікуму ЛНАУ зайняла 1 місце і завоювала право на участь у Всеукраїнських спортивних іграх серед ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації 22-26 квітня у м. Біла-Церква.

Бажаємо нашим спортсменам успіхів в цих змаганнях.