Офіційне інтернет-представництво Президента України
Офіційний веб-сайт Верховної Ради України
Урядовий портал (Єдиний веб-портал органів виконавчої влади України)
Міністесртво овіти і науки, молоді та спорту України
Науково-методичний центр аграрної освіти
Науково-методичний центр

Всеукраїнський суботнік.

25.04.2013

 

 

Природною необхідністю після зими є наведення порядку. Провести квітневий суботник, озеленення і прибирання території вже стало традицією для нашого технікуму і нашого міста.

Як продовження акції «Україна – наш дім Збережімо його!», «За чисте довкілля » 20 квітня проводився Всеукраїнський суботник з благоустрою території. Студенти та робітники нашого учбового закладу приймали активну участь у цьому заході. На  суботнику було висаджено 106 дерев, 12 кущів, розчищено від сміття прибудинкових територій 200 квадратних метрів, засіяно газонів понад 100 квадратних метрів, розчищено  2 гектари парків, ліквідовано 2 безхазяйних звалища, розчищено берегів річки 500 метрів, відновлено 1 спортивний майданчик.

Всього приймали участь у суботнику більше 300 чоловік. При цьому, для проведення суботнику не було витрачено жодної копійки.

Суботник–це позитивний захід, який  робить наші території та міста тільки краще.

Ми всі розуміємо, що ми живемо на одній планеті, дихаємо одним повітрям, знаходимося в одному середовищі, дуже важливо, що люди з розумінням ставляться до даного заходу, одже планета – наш спільний дім і іншої  не буде. Для цього ці заходи повинні бути не у вигляді акцій, а постійними,а природа нам за це віддячить!

 

 

 

 

<< Назад до списку