Офіційне інтернет-представництво Президента України
Офіційний веб-сайт Верховної Ради України
Урядовий портал (Єдиний веб-портал органів виконавчої влади України)
Міністесртво овіти і науки, молоді та спорту України
Науково-методичний центр аграрної освіти
Науково-методичний центр

Навчальна практика

25.04.2013

 

 

Навчальна практика у студентів технологічного відділення.

 

Наближається час екзаменаційної сесії, йде до завершення вивчення теоретичного матеріалу, це означає, що студенти закріплюють теорію на навчальній практиці.

Студенти груп Р-21, Р-31 разом з викладачами Малою Р.І., Грачіковою Л.Ю., Клименко Є.М. та Черевачем В.В. проходять навчальну практику з таких дисциплін: «ТВПР», «Насінництво», «Землеробство», «Захист рослин».

 

Практичні заняття проводять викладачі на полях господарства, на дослідному полі, на колекційній ділянці. Студенти приймали участь в підживленні озимих культур, зокрема ярого ячменю, кукурудзи, сіяли ярі зернові.

 

 

 

 

 

 

На дослідному полі заклали дослід – «Вплив густоти стояння рослин кукурудзи на врожай зерна». Студенти налагоджували сівалку на норму висіву, перевіряли глибину загортання насіння, фіксували швидкість руху агрегату, підраховували кількість насіння на один погонний метр.

 

 

 

 

На колекційній ділянці проводили роботи по догляду за озимими культурами – підживлювали, підпушували грунт, вичісували загиблі рослини, зрощували, сіяли колекцію пізніх ярих культур, перевіряли сходи ранніх ярих, розбивали квітники, обкопували кущі плодових культур.

 

 

 

<< Назад до списку