Офіційне інтернет-представництво Президента України
Офіційний веб-сайт Верховної Ради України
Урядовий портал (Єдиний веб-портал органів виконавчої влади України)
Міністесртво овіти і науки, молоді та спорту України
Науково-методичний центр аграрної освіти
Науково-методичний центр

Всеукраїнська акцяї «ПАРАД ВИЗВОЛИТЕЛІВ»

08.05.2013

 

 

       В рамках Всеукраїнської акції «ПАРАД ВИЗВОЛИТЕЛІВ», приуроченої до Дня Перемоги у ВП «Донецький технікум ЛНАУ» проведена велика робота по активізації виховання молоді на героїчних подвигах  учасників Великої Вітчизняної війни.

 

       Так, в квітні місяці поточного навчального року студенти перших курсів, більше 60 чоловік, здійснили три поїздки в місто Донецьк з метою відвідування музею Великої Вітчизняної війни, який було відкрито 8 травня 2012 року. В ньому зібрані цікаві історичні матеріали, які складають експозицію музею – це більше ніж 200 документальних фотографій, 150 плакатів, газет, листівок, більше ніж 100 предметів часів війни, майже 1000 екземплярів колекції зброї, обмундирування. Центральна експозиція музею – підвісна конструкція з розміщенням штандартів дивізій, які приймали участь в боях за визволення Донбасу і міста Сталіно. 

 

       Кваліфіковані наукові співробітники музею провели тематичні екскурсії по галереям, які оформлені фотопанно, експозиціями і діорамами.  Студенти з великим інтересом познайомились із змістовними експозиціями, які присвячені героїчним бойовим та трудовим подвигам наших земляків-донбасівців в сурові часи війни.

 

 

 

 

          Екскурсії були організовані викладачем всесвітньої історії Могилевським  Ігорем Петровичем.

<< Назад до списку