Офіційне інтернет-представництво Президента України
Офіційний веб-сайт Верховної Ради України
Урядовий портал (Єдиний веб-портал органів виконавчої влади України)
Міністесртво овіти і науки, молоді та спорту України
Науково-методичний центр аграрної освіти
Науково-методичний центр

Урок-концерт

08.05.2013

 


 


        Напередодні травневих свят до студентів з концертною програмою прибув театр патріотичної пісні Геннадія Баже. За давньою селянською традицією студенти тепло привітали їх духмяним короваєм. Символічним був початок концерту. З потаємним подихом близько 200 присутніх в актовій залі навчального закладу сприйняли у виконанні заслуженого артиста Росії та України Геннадія Баже улюблену для багатьох поколінь пісню «День Перемоги». Після чого було надано слово гостю уроку-концерту  заступнику голови Красногорівської міської ради ветеранів війни і труда Долгому Святославу Олексійовичу.

 

 

 Ветеран розповів молодим хлопцям та дівчатам про сурові роки воєнного лихоліття, закликаючи завжди пам’ятати про ті героїчні подвиги на фронті та в тилу, які здійснювали радянські люди в роки війни. Що таке страшне слово «війна» також підтвердив після виступу ветерана і воїн-інтернаціоналіст Г.Баже.

 

 

 Також як і більше 50 випускників нашого навчального закладу, він гідно виконував військовий обов’язок в Афганістані. Нікого не залишила байдужим в його виконанні пісня «Офіцери». На протязі усієї концертної програми у виконанні Галини і Геннадія Баже пролунало чимало чудових пісень присвячених матерям, вчителям, любові до рідної Батьківщини, про чисте та щире кохання. Заключний виступ артистів з піснею «Ми бажаємо щастя вам» зала вітала стоячи під бурні оплески молодіжної аудиторії.

 

 

 

Зі словами вдячності за прекрасний урок-концерт звернулися до артистів заступник директора з виховної роботи Смагарь Н.В., викладач соціально-гуманітарних дисциплін Могилевський І.П. та ветеран війни і труда Долгий С.О.

 

 

<< Назад до списку