Офіційне інтернет-представництво Президента України
Офіційний веб-сайт Верховної Ради України
Урядовий портал (Єдиний веб-портал органів виконавчої влади України)
Міністесртво овіти і науки, молоді та спорту України
Науково-методичний центр аграрної освіти
Науково-методичний центр

Студенти технікуму і "Перлина Донеччини"

14.05.2013

 

 

 

        …Квітень 2013 року.  …Святогірський сосновий ліс. Студенти  ВП «Донецький технікум Луганського національного аграрного університету» у кількості 18 осіб відпочивали і оздоровлювалися у мальовничому містечку  КП ОДМ СОК « Перлина Донеччини». 

 

У першій зміні загону №3 під назвою « Мафія» студенти активно приймали участь у заходах «Перлини».

 

 Відвідували екскурсії до пам’ятнику Артема, чоловічий Святогірський монастир, блукали по весняному лісі і насолоджувались  ароматом квітучої сосни.

 

        Студенти привезли багато нагороджень і вражень.  Працювали помічниками вожатих у загонах, де були маленькі діти. Допомагали викрашувати приміщення у підготовці до травневих свят, спілкувались  на конюшні з кіньми. За час перебування  на відпочинку придбали нових друзів і більше відкрили у собі якості артистів, умільців працювати руками, спортивних досягнень тощо.

 

 

 

 

 

        Керівництво КП ОДМ СОК « Перлина Донеччини» вдячні директору ВП «Донецький технікум ЛНАУ» Рибак А.М. за виховану і трудолюбиву молодь. 

 

        Від’їжджати з « Перлини » студенти не хотіли, на очах смуток, а деякі студенти відверто плакали і обіцяли влітку повернутися і працювати керівниками загонів. 

<< Назад до списку