Офіційне інтернет-представництво Президента України
Офіційний веб-сайт Верховної Ради України
Урядовий портал (Єдиний веб-портал органів виконавчої влади України)
Міністесртво овіти і науки, молоді та спорту України
Науково-методичний центр аграрної освіти
Науково-методичний центр

День відкритих дверей у Луганському національному аграрному університеті

15.05.2013

 

 

 

        11 травня 2013 року студенти ВП «Донецький технікум Луганського національного аграрного університету» завітали на День відкритих дверей у Луганський НАУ.

 

        Студенти з ранку готувалися до зустрічі: турбувались щоб не проспати, перед люстерком робили чудові зачіски, очікували чогось такого…., бо вони мріють продовжувати навчання в даному навчальному закладі.

        Очікування  чуда не підвело. Величезна територія, містечко з багатобудівельних споруд, чисті і прикрашені квітами клумби.

 

 

 

 Приємна зустріч з керівництвом університету.  У актовій залі виступила ректор університету Ткаченко Валентина Григорівна - член-кореспондент Національної академії аграрних наук України, доктор економічних наук, професор, академік Академії економічних наук України, Академії гуманітарних наук Росії, Міжнародної академії науки та практики організації виробництва, заслужений працівник народної освіти України. Розповіла Валентина Григорівна про історію навчального закладу, про його досягнення та розвиток і запросила на навчання.

 

 

        Для майбутніх абітурієнтів студенти університету провели чудовий концерт. Танцювальні та співучі колективи номер за номером дивували глядачів і хотілось такий концерт дивитись ще  не одну годину.

 

 

 

       

А коли провели екскурсії для гостей по факультетам, то враження переповнювались.

 

 

 

       

        Студенти нашого технікуму вдячні за  смачні страви у їдальні університету.

        А під час повернення додому кожен студент уявляв своє перебування в ЛНАУ і майбутнє навчання. 

<< Назад до списку