Офіційне інтернет-представництво Президента України
Офіційний веб-сайт Верховної Ради України
Урядовий портал (Єдиний веб-портал органів виконавчої влади України)
Міністесртво овіти і науки, молоді та спорту України
Науково-методичний центр аграрної освіти
Науково-методичний центр

Лідери АПК ХХІ століття

20.05.2013

 

 

 

Міністерство аграрної політики та продовольства України проводить зльоти «Лідери АПК ХХІ століття» щорічно. Цей захід проходить вже 15-ий рік поспіль. У цьогорічному зльоті взяли участь близько 300 учасників,  які представляють 24 вищі навчальні заклади ІІІ-IV рівнів акредитації та 113 технікумів та коледжів..

 

На зльоти запрошуються стипендіати Президента, Верховної Ради та Кабінету Міністрів України, обласних та райдержадміністрацій, видатних учених та науковців.

 

Зльоти мають за мету створення в Україні сприятливих умов для розвитку творчого потенціалу українського народу, пошуку, підтримки і стимулювання інтелектуально і творчо обдарованої молоді, самореалізації і утвердження особистості в сучасному суспільстві.

 

Цьогорічний Зліт пройшов під гаслом «Рідне село» і покликаний підтримати основні положення Стратегії силами молодіжних ідей та проектів.

 

Захід стартував у місті Полтаві в приміщенні театру ім. Н. В. Гоголя. Та перш ніж перейти до урочистостей, на Театральній площі організували святковий парад учасників.

 

 

Присутніх вітали: ректор Полтавської державної аграрної академії Валентина Аранчій,  начальник Департаменту науково-освітнього забезпечення АПК та розвитку сільських територій Сергій Кадигроб та інші.

 

 

Серед гостей  -  найкращі студенти та їхні наставники з усіх областей України. На Полтавщині вони пробули 4 дні з 15 по 18 травня 2013 року.      Взяли участь у круглих столах, тематичних семінарах, запланованих екскурсіях по місту та області. Зліт проходив на базі  Полтавської державної аграрної академії.

 

 

 

Від ВП «Донецький технікум Луганського національного аграрного університету» у зльоті прийняв участь студент ІІІ курсу спеціальності «Ветеринарна медицина» групи В-31 Плахін Павло.

 

 

Павло прийняв активну участь у засіданні круглого столу з теми: « Ветеринарний та фітосанітарний моніторинг і контроль». Підготував доповідь на найактуальнішу тему сьогодення: « Правильне харчування тварин», за що  був нагороджений Почесною грамотою.

 

     

 

Агрофірма «Маяк»,СТОВ «Скіф», Науково-виробниче товариство з обмеженою відповідальністю «Лейконад», Державний історико-культурний заповідник «Поле Полтавської битви», ДП Полтавський лісгосп Котелевського лісництва гостинно приймали делегації студентів та наставників з усієї України.

 

 

 

 

Чудова екскурсія мальовничими місцями Полтави та її історичними пам’ятками назавжди лишилась у спогадах учасників Зльоту.

 

 

 

<< Назад до списку