Офіційне інтернет-представництво Президента України
Офіційний веб-сайт Верховної Ради України
Урядовий портал (Єдиний веб-портал органів виконавчої влади України)
Міністесртво овіти і науки, молоді та спорту України
Науково-методичний центр аграрної освіти
Науково-методичний центр

День відкритих дверей

22.05.2013

 

 

 

18 травня 2913 року було проведено День відкритих дверей для майбутніх абітурієнтів та їх батьків.

 

Гостей зустрічали студенти та викладачі. Після реєстрації майбутнім абітурієнтам вручали інформаційні буклети та календарі на 2013 рік про згадку на нашу зустріч.

 

 

Для майбутніх студентів і їхніх батьків на стендах була виставлена інформація про всі напрями підготовки студентів з найважливіших спеціальностей галузі сільського господарства.

Спочатку, в актовому залі проведена загальна зустріч абітурієнтів і випускників різних років. Де випускники розповіли про свої професійні досягнення і рекомендували абітурієнтам  навчатися у даному навчальному закладі.

 

 

 

 Виступив директор ВП «Донецький технікум Луганського національного аграрного університету» Рибак Анатолій Миколайович, який дав коротку характеристику історичного розвитку навчального закладу. Ознайомив з матеріальною базою технікуму. Відповів на запитання батьків.

 

 

Змістовну характеристику кожній спеціальності, її актуальність в сучасному розвитку  нашої держави  та особливості навчання в даному технікумі розповіли: заступник директора з навчальної частини Потебенько Віктор Васильович, заступник директора з виховної роботи Смагарь Наталя Володимирівна.

 

          

 

Відповідальний секретар прийомної комісії Костіна Наталя Миколаївна розповіла про правила прийому у 2013 році, та для наочності продемонструвала фільм про технікум та його спеціальності.

 

 

Для абітурієнтів, для батьків і друзів, які завітали до технікуму були проведені екскурсії. Невеликими групами пройшли по нашій alma mater і побачили деякі навчальні лабораторії та аудиторії, бібліотеку, комп’ютерний клас, спортивні зали, тренувальний зал, їдальню, буфети, гуртожиток тощо.

На всі питання, які виникли у майбутніх студентів, вони отримали змістовні відповіді.

Зустріч пройшла в атмосфері дружби та надії на майбутню співпрацю.

<< Назад до списку