Офіційне інтернет-представництво Президента України
Офіційний веб-сайт Верховної Ради України
Урядовий портал (Єдиний веб-портал органів виконавчої влади України)
Міністесртво овіти і науки, молоді та спорту України
Науково-методичний центр аграрної освіти
Науково-методичний центр

День захисту дітей

30.05.2013

 

 

Свято встановлено в Україні «…На підтримку ініціативи Міністерства України у справах сім'ї та молоді, Всеукраїнського комітету захисту дітей, Національного фонду соціального захисту матерів і дітей "Україна - дітям" та інших громадських організацій…» згідно з Указом Президента України «Про День захисту дітей» від 30 травня 1998 року № 568/98.

 

Студенти групи В-11, Т-11 ВП «Донецький технікум Луганського національного аграрного університету»  привітали малечу дитячих будинків «Червона шапочка», «Колобок» зі святом. Від студентів дітям приємно було отримати повітряні кульки і мозаїку в подарунок.

 

На площадці дитячих будинків студенти грали з дітлахами в ігри і  веселощі переповнювали їх.

 

Куратори Губарєва Л.І, Васильєва Г.С.  та студенти груп В-11 та Т-11 отримали позитивний заряд енергії і з радістю ділилися враженнями від чудового спілкування в технікумі.

 

 

 

 

 

 

День захисту дітей – це не тільки веселе свято для самих дітей, це і нагадування суспільству про необхідність захищати права малечі, щоб усі діти росли щасливими, вчилися, займалися улюбленою справою і в майбутньому стали хорошими батьками і громадянами своєї країни.

<< Назад до списку