Офіційне інтернет-представництво Президента України
Офіційний веб-сайт Верховної Ради України
Урядовий портал (Єдиний веб-портал органів виконавчої влади України)
Міністесртво овіти і науки, молоді та спорту України
Науково-методичний центр аграрної освіти
Науково-методичний центр

Практичні навички

30.05.2013

 

 

Формування професійних вмінь і навичок відноситься до числа тих актуальних проблем, які виникли в зв’язку з швидким розвитком науки, техніки, нових технологій. Нові економічні відносини в усіх галузях виробництва підвищують вимоги до кваліфікації спеціалістів, зайнятих  в сільському господарстві, до їх професійної підготовки.

 

Випускники  нашого технікуму  повинні бути підготовлені до роботи  на підприємствах різної форми власності. Тому навчальний процес підготовки молодшого спеціаліста передбачає набуття більш глибоких професійних практичних вмінь і навичок. Студенти повинні вміти  працювати в нових економічних  умовах, а для цього необхідні знання та вміння. Студенти ветеринарного і технологічного відділення повернулись з переддипломної практики і відповідно до  учбового плану здавали екзамен з практичних навичок , це перший етап захисту звітної документації.

 

Екзамен  відбувся  27,28,29  травня.  Високі  знання і вміння показали студенти  груп В-41, В-42, Р-41 - це результат  старанної  роботи  на практиці.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Адміністрація  технікуму  виносить подяку  керівникам і спеціалістам тих  господарств  в яких проходили переддипломну практику наші  студенти. 

<< Назад до списку