Офіційне інтернет-представництво Президента України
Офіційний веб-сайт Верховної Ради України
Урядовий портал (Єдиний веб-портал органів виконавчої влади України)
Міністесртво овіти і науки, молоді та спорту України
Науково-методичний центр аграрної освіти
Науково-методичний центр

Куратор навчальної групи 2013

03.06.2013

 

 

В м. Словʼянськ 30 травня 2013 року в ВП «Словʼянський технікум ЛНАУ»  відбувся регіональний конкурс «Куратор навчальної групи 2013».

 

 

 В даному конкурсі приймали участь аграрні технікуми з 3-х областей: Донецької, Дніпропетровської,  Луганської.  Конкурсантів було 13 кураторів.

 

 

 

За умовами конкурсу необхідно було  зробити презентацію своєї особистості, методів, стилів у виховній роботі; представити документи у динаміці за 3 роки: літопис групи та опис досвіду виховної роботи. Членами журі були заступники директорів з виховної роботи.

 

 

 

Після жеребкування, учасник від ВП «Донецький технікум ЛНАУ», Миронова Вікторія Володимирівна, виступила під 6 номером. Конкурсант представила весь матеріал і презентацію в повному обсязі.

 

 

 

При підведенні підсумків конкурсу Миронова В.В. отримала грамоту переможця у номінації «Вагомий особистий внесок у виховання активної життєвої позиції студентської  молоді» і цінний подарунок.

 

   

 

Культурна програма була організована господарями конкурсу до Святогорської лаври, пам’ятнику Артема, могили Іоанна Затворника.

 

                 

 

 

Вітаємо учасника конкурсу Миронову Вікторію Володимирівну, бажаємо творчих успіхів і перемог в майбутніх конкурсах. 

<< Назад до списку