Офіційне інтернет-представництво Президента України
Офіційний веб-сайт Верховної Ради України
Урядовий портал (Єдиний веб-портал органів виконавчої влади України)
Міністесртво овіти і науки, молоді та спорту України
Науково-методичний центр аграрної освіти
Науково-методичний центр

Час відпочинку

11.06.2013

 

 

Літо – це час відпочинку. Навколо мальовнича природа, зелень дерев, густа трава. А якщо це все, ще і біля води, то жодна людина не зможе бути байдужою перед такою красою.

 

Ось і студентам – спортсменам ВП «Донецький технікум ЛНАУ» пощастило відпочити 7 та 8 червня 2013 року в м. Курахово на оздоровчій базі відпочинку «Дружба» ООО «Ляпко». За велику працю в спортивній діяльності та активну участь у культурно – спортивному житті технікуму, районі, області Мінагропрому України, за здобуті 7 перших місць з 8 видів спорту презентувати студентів у кількості 20ти чоловік на оздоровчий відпочинок.

На базі наші спортсмени мешкали в будинках на три – чотири чоловіка, провели змагання з волейболу, шахів, шах, наварили рибної юшки, польової каші і під вечірні зорі біля костра гумоніли, сміялися, веселилися.

 

 

 

Студенти не довго разом відпочивали, але назавжди запам’ятали спільний відпочинок на березі Курахівської ГРЕС і безмежно вдячні президенту компанії ООО «Ляпко» за надану можливість чудового відпочинку.

При поверненні додому наші студенти без кінця згадували різні моменти веселого відпочинку. Бажаємо усім доброго літнього відпочинку і нехай кожна мить вашого життя буде незабутньою.      

<< Назад до списку