Офіційне інтернет-представництво Президента України
Офіційний веб-сайт Верховної Ради України
Урядовий портал (Єдиний веб-портал органів виконавчої влади України)
Міністесртво овіти і науки, молоді та спорту України
Науково-методичний центр аграрної освіти
Науково-методичний центр

Свято 1 вересня

02.09.2013

 

 

 

         1 вересня – це особливий день, як для студента так і для родини. 1 вересня – це день, із якого починається дорога в майбутнє. І тому у стінах ВП « Донецький технікум Луганського НАУ»  першого вересневого дня студентський гомін, радощі та веселощі витіснили літнью тишу.

 

         Свято « 1 вересня»   - у ВП «Донецький технікум Луганського НАУ» було проведено 1 вересня 2013 року  у актовій залі головного корпусу технікуму.

         Свято  розпочали з внесенням Прапора України та Гімном України. Слова вітання прозвучали від директора технікуму А.М.Рибак, який зробив історичний екскурс про технікум і побажав студентам, викладачам, батькам здоров'я, натхнення і творчості.

 

 

 

 

         На свято завітали гості – Джулай Василь Іванович – заступник директора департаменту агропромислового розвитку Донецької обласної державної адміністрації  та Журавльова Ірина Борисівна – заступник міського голови м. Красногорівка.

 

     

 

 

         Студенти старших курсів побажали студентам нового набору  з’їсти пуд солі в придбанні знань і вручили символічний Ключ Знань. Та за народними звичаями вручили рушник-вишиванку на добру та щасливу дорого у мир знань.

 

   

 

 

         Щирими оплесками зустріли пісню-вітання «Тропинка» від учениці 2 класу Цвяткової Софії, веселий виступ Берднікової Ганни студентки групи ОВ-31 та танцювальний колектив «Елегія» з танком «Бариня».

 

 

    

 

 

         На сцену запросили кураторів академічних груп нового набору та завідуючих відділеннями Мурзинову Л.В. та Малу Р.І., які привітали усіх з початком нового навчального року і розрізали червону стрічку  даючи старт 2013-2014 навчальному року.

 

 

     

 

<< Назад до списку