Офіційне інтернет-представництво Президента України
Офіційний веб-сайт Верховної Ради України
Урядовий портал (Єдиний веб-портал органів виконавчої влади України)
Міністесртво овіти і науки, молоді та спорту України
Науково-методичний центр аграрної освіти
Науково-методичний центр

Екскурсія до музею вогнетривкого заводу

12.09.2013

 

 

 

11 вересня 2013 року студенти груп ОВ-21 та ОВ-31 з викладачами Павлій В.Л. та Мироновою В.В. відвідали музей історії Красногорівського вогнетривкого заводу.

 

Екскурсію провела директор музею Ліна Іванівна Дубицька, яка розповіла про вогнетривкі вироби, що випускаються заводом і які застосовуються в металургійній, машинобудівельній, хімічній, коксохімічній, промисловості будівельних матеріалів, керамічній, скляній галузях, ливарному виробництві та інших галузях народного господарства.

 

 

Студенти з зацікавленістю слухали її розповідь про історію міста Красногорівки, про місто, яке стало для них рідним під час навчання в технікумі.

На макетах, зроблених ентузіастами-робітниками, ми побачили, яким було наше місто і наш завод у різні роки, починаючи з ХІХ століття, коли було закладено вогнетривкий завод на землях поміщика Каменського П.В.

 

 

 

Ліна Іванівна з гордістю розповіла, що в останні декілька років на заводі відбулася велика робота по технічному переозброєнню та реконструкції виробництва, підвищенню рентабельності, покращенню екологічної ситуації на підприємстві. Ми пишаємось цими змінами і віримо, що наш завод буде процвітати.

 

 

Висловлюємо велику вдячність Ліні Іванівні за змістовну та цікаву екскурсію до музею.

<< Назад до списку