Офіційне інтернет-представництво Президента України
Офіційний веб-сайт Верховної Ради України
Урядовий портал (Єдиний веб-портал органів виконавчої влади України)
Міністесртво овіти і науки, молоді та спорту України
Науково-методичний центр аграрної освіти
Науково-методичний центр

Здорове харчування

12.09.2013

 

У ВП «Донецький технікум Луганського національного аграрного університету» велику увагу приділяють здоров’ю студентів та працівників і особливо  вчасному і якісному харчуванню.

 

На території технікуму розташована  двох поверхова їдальня на 200 посадочних місць, на першому поверсі буфет. Є також буфети в головному корпусі технікуму та в гуртожитку №2. В естетично оформлені приміщення їдальні, буфетів  студентам приємно обідати, спілкуватися під час великої перерви та після занять. А ще в буфети студенти і працівники забігають на чудовий аромат власної здобної випічки, випити кави чи чаю.

 

   

 

 

В нашій їдальні готують корисні, смачні та різноманітні страви. Професійні працівники, тепла  атмосфера та збалансоване меню роблять харчування приємним і корисним. В меню  є широкий вибір різноманітних гарячих та холодних страв і напоїв. Кожен студент може одержати калорійне харчування за невисоку ціну. Більшість страв у їдальні готується з продукції власного учбового господарства.

 

Основними завданнями, які виконує колектив по харчуванню студентів і працівників технікуму, є:

 

- харчування студентів і співробітників;

- буфетне обслуговування (завжди в асортименті здобна випічка власного виробництва їдальні технікуму, холодніта гарячі напої);

- обслуговування студентів заочного відділення технікуму та Луганського НАУ .

 

         Студенти і працівники технікуму висловлюють вдячність завідуючій їдальні Людмилі Олександрівні Коваленко та її колективу за турботу та щире ставлення до нас.

 

 

 

<< Назад до списку