Офіційне інтернет-представництво Президента України
Офіційний веб-сайт Верховної Ради України
Урядовий портал (Єдиний веб-портал органів виконавчої влади України)
Міністесртво овіти і науки, молоді та спорту України
Науково-методичний центр аграрної освіти
Науково-методичний центр

Загальні збори студентів

13.09.2013

 

 

10 та 11 вересня в актовій залі технікуму відбулися загальні збори студентів відділення ветеринарної медицини та технологічного відділення.

 

 

 

      

 

 

 

Порядок денний: Підсумки роботи за минулий навчальний рік і планування роботи на поточний 2013-2014 навчальний рік.

 

В своїх доповідях завідуючі відділень Мурзінова Л.М. та Мала Р.І. акцентували увагу на питаннях успішності студентів та відвідуванні занять. Конкретно проаналізували кожну академічну групу. Визначили найкращі показники, а також зупинились на недоліках.

 

 

       

 

 

Відмінників навчання нагородили грамотами.

 

    

 

 

 

 

 

 

 

 

Директор технікуму Рибак А.М. в своєму виступі привітав студентів нового набору, побажав успіху. Вкотре відмітив, що в технікумі створені всі умови для того щоб добре навчатися і здобувати навички майбутніх обраних професій. Все залежить тільки від кожного студента.

 

 

 

 

 Заступник директора з навчально-виробничої роботи Беспалов С.В. акцентував увагу на тому, що справжній фахівець повинен володіти вмінням особисто виконувати ту чи іншу практичну дію. А це можливо лише тоді, коли досконало опануєш практичними навичками, які можна отримати на заняттях з навчальної та інших видів практик.

 

 

 

 

 

На питаннях поведінки наших студентів, проведенні дозвілля, взаємних стосунків, побуту, проживання в гуртожитках зупинилась в своєму виступі заступник директора з виховної роботи Смагар Н.В.

 

 

 

 

 

Збори пройшли в діловій працьовитій атмосфері. Студенти жваво обговорювали актуальні питання сьогодення. 

 

<< Назад до списку