Офіційне інтернет-представництво Президента України
Офіційний веб-сайт Верховної Ради України
Урядовий портал (Єдиний веб-портал органів виконавчої влади України)
Міністесртво овіти і науки, молоді та спорту України
Науково-методичний центр аграрної освіти
Науково-методичний центр

День фізичної культури та спорту

16.09.2013

 

 

         День фізичної культури і спорту в Україні відзначається у другу суботу вересня місяця з 1994 року відповідним наказом  президента.

 

У 2013 році цей день припав на 14 вересня суботу і на базі ВП «Донецький технікум Луганського НАУ» були проведені районні легкоатлетичні змагання в яких прийняли участь учні з 10 загальноосвітніх шкіл, студенти Красногорівського сільськогосподарського ліцею та  ВП «Донецький технікум Луганського НАУ».

 

 

 

Молодь району змагалася з таких видів спорту: біг на 100м; біг на 1000м; штовхання гранати F– 1; підтягування на перекладинці.

 

 

 

   

 

 

Слова вітання і великих результатів кожному учаснику змагань побажала завідуюча районним відділом «Сім'ї молоді та спорту» Ірина Вікторівна В'юнковська.

 

 

 

 

Змагання провів викладач фізичного виховання Артем Анатолійович  Цвятков ВП «Донецький технікум Луганського НАУ».

Змагання пройшли в дружній і веселій атмосфері, а у загальному заліку І місце посіли студенти ВП «Донецький технікум Луганського НАУ».

 

 

 

         А викладача фізичного виховання Артема Анатолійовича  Цвяткова ВП «Донецький технікум Луганського НАУ» за великий внесок в розвиток фізкультури та спорту серед молоді району було нагороджено Почесною грамотою.

 

 

 

Вітаємо з перемогою студентів технікуму та А.А. Цвяткова з нагородою!

 

<< Назад до списку