Офіційне інтернет-представництво Президента України
Офіційний веб-сайт Верховної Ради України
Урядовий портал (Єдиний веб-портал органів виконавчої влади України)
Міністесртво овіти і науки, молоді та спорту України
Науково-методичний центр аграрної освіти
Науково-методичний центр

Студентська конференція до Дня підприємця

19.09.2013

 

 

На сьогодні однією з важливих завдань вищої школи вважається не тільки забезпечення високого рівня освіти студентів, а й усебічний розвиток їхнього мислення, вмінь самостійно поповнювати свої знання, орієнтуватися у стрімкому потоці сучасної наукової інформації. Сучасна система освіти повинна відігравати провідну роль у підготовці нової формації людей, що вирішуватимуть загальні проблеми світового масштабу розвитку особистості та людства у майбутньому.

 

Одне із завдань педагогічного колективу комісії економічних дисциплін ВП «Донецький технікум Луганського НАУ» полягає у тому, щоб усі студенти мали  можливість проявити свої таланти і творчий потенціал.

 

17 вересня 2013 року була проведена студентська науково-пошукова конференція на тему: «Підприємництво: історія та його сучасність» приурочена до Дня підприємництва серед студентів спеціальності «Організація виробництва».

 

 

 

 

Мета конференції:популяризація наукової та пошукової діяльності студентів як ефективного засобу самореалізації інтелектуального і творчого потенціалу особистості; навчити студентів роботи в економічному та підприємницькому напрямку; привити професійні навички керівника, вміння приймати управлінські рішення; виховувати любов, повагу до майбутньої спеціальності та етичні і естетичні навички в діловому спілкуванні.

  

       Конференцію відкрили викладачі економічних дисциплін Н.В Смагарь та С.О Фоменко. 

 

 

 

Представили присутніх викладачів, кураторів та гостей конференції ( Миронова В.В., Внукова О.В., Темлякова Д.В., Кривенко Р.М., Езугбая Г.К. та групи – ОВ-21, ОВ-31, ОВ-41, В-42, Т-41).

 

     

 

 

В ході конференції виступили студенти:

 

-        Головіна Юлія та Ніколаєва Марія студентки групи ОВ-31 з пошуковим матеріалом на тему: « Історія виникнення і розвиток підприємницької діяльності»;

 

 

Доповіді – презентації  студентів про наукову діяльність представників великого бізнесу у світі та в Україні:

 

-         Гахович Юлія студентка групи ОВ-41 – «Діяльність С. Джобса»

 

 

-         Горячова Олена студентка групи ОВ-31 – «Внесок в розвиток управлінської діяльності Туган-Барановського»;

 

 

-         Палаш Анна студентка групи ОВ-31 – «Сікорський і його досягнення»;

 

 

-         Деменко Катерина – студентка групи ОВ-41 – «Екскурс до ВАТ «Красногорівський Агропродукт»

 

 

 

Студенти активно використовували наочність, комп’ютерні інформаційні технології, ілюстрували власні результати пошукової роботи, що сприяло кращомусприйняттю. Використовувалися також короткі відеофільми. Не дивлячись на юний вік студенти продемонстрували добру підготовку, активність і творчі здібності.

 

Про сучасну галузь сільського господарства та переробку сільськогосподарської продукції розповів гість конференції депутат Мар'їнської районної ради, директор сучасного успішного підприємства ВАТ «Красногорівський Агропродукт» Гіві Константинович Езугбая. Він розповів про діяльність підприємства, про секрети управлінської діяльності в умовах ринкової економіки, поділився особистим досвід в роботі кадрової політики.

 

 

В свою  чергу студенти  задавали ряд питань,які їх цікавили. Гіві Константинович відповів на всі питання і був здивований  таким інтересом підприємницької діяльності сучасної молоді.

 

 

 А зі студентами Медвідь Анатолієм та Валіон Дмитром продовжив спілкування після конференції.

 

   

 

Конференція пройшла яскраво, динамічно з досить жвавим обговоренням питань із зали.

 

Велика подяка Езугбая Г.К., який знайшов час і завітав  на конференцію. Студенти вручили йому квіти та «Щоденник ділової людини» на згадку про зустріч.

 

 

Дякуємо і Кривенко Р.М., який  допоміг студентам з демонстрацією матеріалу через мультимедійне обладнання, а Мироновій В.В. за фотоматеріал конференції.

Окрім того, слід зазначити, що подібні заходи сприяють формуванню професійної майстерності майбутніх фахівців економічних спеціальностей.

 

 

<< Назад до списку