Офіційне інтернет-представництво Президента України
Офіційний веб-сайт Верховної Ради України
Урядовий портал (Єдиний веб-портал органів виконавчої влади України)
Міністесртво овіти і науки, молоді та спорту України
Науково-методичний центр аграрної освіти
Науково-методичний центр

Посвята у студенти

19.09.2013

 

 

Ось уже декілька років поспіль у стінах ВП «Донецький технікум Луганського НАУ» проводиться свято «Посвята у студенти» серед студентів нового набору.

 

Свято розпочалося веселим музичним супроводом, на сцені ведучі Шульга Світлана і Шульга Тетяна, студенти групи В – 22, привітали усіх присутніх, а Калмикова Дар'я вручила запашний коровай першокурсникам.

 

   

 

         Перші слова вітання промовив заступник директора виробничого навчання Сергій Васильович Беспалов − Пошанування студентів нового набору нашого навчального закладу, котрі поступили до чудового технікуму для набуття знань, професійних умінь і навичок, було і є подією високого значення. Із цього моменту починається формування нових майбутніх поколінь, їхніх якостей і можливостей. Молодим людям, які вливаються в нашу студентську сім'ю, бажаю на важкій, але прекрасній дорозі до знань, професійного, громадянського зростання, міцного здоров'я і успіхів.

 

 

         Завідуючі відділенням ветеринарна медицина Мурзинова Л.М та технологічним відділенням Мала Р.І. вручили студентські квитки.

 

 

 

 

 

 Палаш Ганна і Бернікова Ганна подарували усім присутнім у актовій залі пісню «Стань сильней».

 

 

         А для того, щоб студенти швидше влилися  в життя і сім'ю молодих аграріїв було проведено обряд поріднення ( шматочок короваю отримала кожна група).

         Новачки-студенти академічних груп «Ветеринарна медицина» (В-11, В-12), «Виробництво і переробка продукції рослинництва» (Р-11), «Виробництво і переробка продукції тваринництва» (Т-11) та «Організація виробництва» (ОВ-21) дали клятву про достойне навчання і активну участь у житті технікуму.

 

На перше запитання студентів першого курсу «Що ви тут робите?» відповіли студенти групи Р-31 сценкою «Виробнича практика».

 

   

 

 

         В свою чергу  старшокурсники дали поради зі свого досвіду перебування в технікумі і побажали творчості та натхнення.

 

 

         Привітати першокурсників прийшли учні ОШ №1 м. Красногорівка із запальним українським танком.

 

 

 

Бажаємо успіхів!

 

 

 

 

 

<< Назад до списку