Офіційне інтернет-представництво Президента України
Офіційний веб-сайт Верховної Ради України
Урядовий портал (Єдиний веб-портал органів виконавчої влади України)
Міністесртво овіти і науки, молоді та спорту України
Науково-методичний центр аграрної освіти
Науково-методичний центр

Похід вихідного дня

26.09.2013

 

 

 

         Є чудове прислів’я «Хто вміє гарно відпочивати, той плідно працює».

 

Сьогодні досить велика кількість молоді віддає перевагу активним способам провести «Уікенд». Тим більш, якщо мова йде про осінні дні, коли вода в морях вже не зовсім тепла, а виїхати за межі нашої країни немає можливості. Ось і студенти ( Нестеров Владислав – група ОВ - 41  та Головіна Юлія група ОВ - 31) та викладачі (викладач фізичного виховання Гуленок Олександр Євгенович) ВП «Донецький технікум Луганського НАУ» з 20 по 23 вересня 2013 року прийняли участь у туристичному поході по Криму.

 

Мета заходу: оздоровити організм не тільки чистим повітрям, але й помірними фізичними навантаженнями; ознайомитись з історичними та природними багатствами мешканців Криму; прививати любов до природи.

 Полюбити і пізнати справжній Крим можна тільки у захоплюючім поході по тим красивим куточкам його дикої природи, куди можна потрапити тільки пішки. Адже Крим, це не тільки тепле море, сонцеі пляжі, але і гірські вершини, таємничі печери, потужні водоспади і багато інших прикрас дикої природи. Для того щоб відчути сам дух цього красивого місця, потрібно віддалитися від звичних благ цивілізації, і пройти пішки подалі від автомобільних доріг, пожити в наметі, засинаючи і прокидаючись під шум морського прибою, спів птахів і ніжний шелест листя на деревах, поїсти їжу приготовлену на справжньому живому вогні...

         Група з 14 осіб до Криму добрались потягом, а  потім пересувались пішим та міським транспортом.Туристи були в Алушті, Алупці, Ялті, Судаку. Відвідали «Воронцовський  дворец», Новий Світ, пройшли по Тропі Голицина, піднялися на скалу Сокіл тощо. Ночували у наметових містечках.

 

 

 

         Для когось це був перший похід, а хтось уже має туристичний досвід. Але неперевершені враження у результаті отримали всі.

 

        

 

 

 

Розпочався похід з Ангарського перевалу, де і розмістили свій табір мандрівники. Коли трохи відпочили, зробили «радіалку»(похід без рюкзаків) на гору Ангар-Бурун (висота 1 453 м).

 

– Наступного дня зібрали табір та пішли до села Лучисте, – розповідає Олександр Хрущ. – Там і розпочалося найцікавіше – фортеця Фуна, долина Привидів, скеля Катерини Другої заввишки 1 193 метри, гора Південна Демерджі (1 239 метрів). Там такі краєвиди – словами не розповісти! Алушта та море – як на долоні.

 

Розмістили свій табір біля водоспаду «Джурла». А наступного дня, коли спустилися з гір, побачили знаменитий водоспад «Джур-Джур». Вода була дуже холодна, однак це не стало перепоною для купання.

 

Ще один день мандрівки був присвячений морю. Табір розбили на мисі Сотера, неподалік Алушти. Там ловили крабів, купались у морі, з’їздили в Алушту, аби прогулятися по набережній та накупити сувенірів.
Загалом менські туристи подолали близько 65 кілометрів.

– Від себе особисто та від вихованців гуртка хочу висловити щиру вдячність керівництву ТОВ «Мена Пак» за спонсорську допомогу, – зазначив Олександр Хрущ.

 

     Ми отримуємо величезне задоволення від пішохідного туризму, який дуже корисний для здоров'я, оскільки він дає можливість дихати чистим гірським повітрям на повні груди, нормалізує обмін речовин, і зміцнює м'язи. Піший похід дозволяє не поспішаючи побачити і пізнати навколишній світ, відчути запах квітів і трав, посидіти під зоряним небом біля вогнища, відпочити від всіх турбот і проблем та знайти нових друзів.

 

      Якщо ви давно мріяли (або мрієте про це нещодавно) піти в похід по Криму, але не наважувалися, ми запрошуємо Вас піти з нами. З безлічі можливих варіантів походів по Криму ми вибрали три на наш погляд найкращих. І назвали їх просто:

Пропоновані походи розраховані на звичайну людину без спеціальної підготовки, і являють собою шестиденні піші походи по горах. Це для початку ... але якщо у Вас є інші пропозиції ми обов'язково їх обговоримо! Ми можемо організувати похід спеціально для Вас, по тим місцям Криму що найбільше Вас цікавлять.

 

  І не бійтеся, якщо Ви ніколи не відпочивали так раніше-якщо зважитеся, Ви отримаєте насолоду від невимовної краси дикої природи, гарний настрій, що підігрівається теплим кримським сонцем і масу вражень що запам'ятовуються на все життя!

 

ПОХІД У КРИМ - ЦЕ ЗДОРОВО!!!

<< Назад до списку