Офіційне інтернет-представництво Президента України
Офіційний веб-сайт Верховної Ради України
Урядовий портал (Єдиний веб-портал органів виконавчої влади України)
Міністесртво овіти і науки, молоді та спорту України
Науково-методичний центр аграрної освіти
Науково-методичний центр

Загальні батьківські збори в технікумі

01.10.2013

 

 

Для підвищення ефективності виховання студентської молоді велику роль відіграє взаємодія педагогічного колективу технікуму з батьками. Так 28 вересня 2013 року у ВП «Донецький технікум Луганського національного аграрного університету» відбулися загальні батьківські збори студентів нового набору.

 

Адміністрація, викладачі та батьки зібралися у актовій залі головного корпусу технікуму.

Метою даного заходу є формування педагогічної співдружності адміністрації навчального закладу та наставників студентських груп з батьками. Роль такої співпраці наставників з батьками дуже важлива, тому що період навчання студентів в технікумі співпадає із закінченням формування характеру, вони вступають в самостійне життя.  Якраз у цей період особливо необхідне чуйне й уважне відношення зі сторони батьків, дорослих, товаришів, педагогічного колективу.

 

Збори відкрив заступник директора з навчальної роботи Потебенько В.В., який  відмітив, що студенти технікуму стикаються з новими навчальними дисциплінами, формами навчання, режимом, внутрішнім розпорядком дня, традиціями навчального закладу. Тому встановлення в цей період із сім’єю єдиних педагогічних вимог створює спільну основу виховної роботи і направленої дії на студентську молодь з першого і до останнього дня їх навчання в нашому навчальному закладі. Віктор Васильович розповів про матеріальну базу технікуму, про основні вимоги до навчально-виховного процесу в даному закладі.

 

 

Заступник директора з виробничого навчання Беспалов С.В. розповів при види практик та їх значення і звернув велику увагу на трудове виховання.

 

 

Заступник директора з виховної роботи Смагарь Н.В. підняла питання напрямку виховного процесу в технікумі, відзначила важливість співпраці батьків і педагогічного колективу  на початку навчання студентами в технікумі, а також розповіла про життя студентів у гуртожитку.

 

 

         Продовжили батьківські збори куратори академічних груп (В-11 куратор Клименко Л.В., В-12 куратор Шульга І.В., Т-11 Кірпо Н.В., Р-11 куратор Клименко І.В., ОВ-21 куратор Внукова О.В.) з батьками в аудиторіях закріплених за групами. Вони довели до відома батьків результати навчання кожного студента, розповіли про успіхи і проблеми, що є в групах.

 

         А завідуючі відділенням ветеринарної медицини Мурзинова Л.В. та технологічним відділенням Мала Р.І. відвідали кожну групу і спілкувались з батьками в тісному та дружньому колі.

<< Назад до списку