Офіційне інтернет-представництво Президента України
Офіційний веб-сайт Верховної Ради України
Урядовий портал (Єдиний веб-портал органів виконавчої влади України)
Міністесртво овіти і науки, молоді та спорту України
Науково-методичний центр аграрної освіти
Науково-методичний центр

Молодіжний інноваційний форум

14.10.2013

 

 

Обласний молодіжний інноваційний форум уже втретє проводиться в м. Донецьк серед студентів та молоді України, сприяння її розвитку та втілення винаходів, інноваційних ідей та проектів в тому числі у впровадженні новітніх форм самоосвіти та працевлаштування молоді.

 

Студенти  ВП  «Донецький технікум ЛНАУ» Котов Денис група В-41 та Данилов Павло група Р-41 з викладачем    Кривенко Р.М. прийняли участь у другій частині форуму, де виступали керівники бізнес-компаній та бізнес-тренерів на тему: «Працевлаштування студентів, інноваційної освіти та корпоративної свідомості майбутніх працівників».

 

 

Форум було проведено 3 жовтня 2013 року за підтримки Міністерства молоді та спорту України та Управління у справах сім’ї та молоді Донецької обласної державної адміністрації у приміщенні КЦ «Донецький міський молодіжний центр».

 

Учасниками цьогорічного форуму стали 250 студентів з Донецької області та інших регіонів України, представники влади, керівництво бізнес-компаній, ЗМІ.

 

 

Участь у даних форумах наших студентів дає їм можливість спілкуватись з представниками від цих навчальних закладів області і брати приклад з передових молодих керівників бізнес-компаній. 

<< Назад до списку