Офіційне інтернет-представництво Президента України
Офіційний веб-сайт Верховної Ради України
Урядовий портал (Єдиний веб-портал органів виконавчої влади України)
Міністесртво овіти і науки, молоді та спорту України
Науково-методичний центр аграрної освіти
Науково-методичний центр

Поїздка вихідного дня

17.10.2013

 

 

Буяє красою, милує око і тішить душу бабине літо. Оспівана  майстрами художнього слова, пензля і чарівного звучання музики, краса рідної природи, її озер і лісів не залишила байдужими викладачів і співробітників нашого технікуму.

 

Вихідним суботнім днем 12 жовтня профспілковим комітетом була організована поїздка до Свято – Успенського Ніколо – Василівського монастиря та Великоанадольського музею лісу. Метою поїздки було ознайомлення зі святими місцями нашого краю і організований відпочинок у рукотворному чудовому лісі, якому днями виповнилося 170 років з дня його заснування професором Граффом Віктором Єгоровичем.

 

Поєднуючи відпочинок і пізнавальний процес 45 чоловік відвідали Великоанадольский музей лісу, де ознайомилися з експозицією яка представлена в будинку, що належав сім’ї Граффа. Екскурсоводи розповіли про життєвий і творчий шлях В.Є. Граффа про ідею створення рукотворного лісу в степовій зоні і втілення її в життя.

 

 

 

 

 

 

В виставкових залах представлена також фауна цього незвичайного лісу.

 

 

 

 

 

 

Ми вдихали чисте свіже повітря усього чарівного лісу, милувалися гронами гльоду, слухали шум берізок і велетенських дубів, а серце наповнювала велика вдячність людині, яка створила таку рукотворну корисну красу. І вкотре переконувались, що ми доторкнулись до одного з найвидатніших досягнень людського розуму, наполегливої, кропіткої роботи на честь майбутніх поколінь.

<< Назад до списку