Офіційне інтернет-представництво Президента України
Офіційний веб-сайт Верховної Ради України
Урядовий портал (Єдиний веб-портал органів виконавчої влади України)
Міністесртво овіти і науки, молоді та спорту України
Науково-методичний центр аграрної освіти
Науково-методичний центр

Всесвітній день яйця

17.10.2013

 

 

Яйця – універсальний продукт харчування. Вони включають основні вітаміни і мінерали, а також антиоксиданти, які попереджують виникнення деяких хвороб.

 

В другу п’ятницю жовтня в багатьох країнах відзначають Всесвітній день яйця. Це свято любителів яєць, омлетів, запіканок, найрізноманітніших кулінарних виробів.

 

14 жовтня було проведено відкритий виховний захід на тему: «Яйця – універсальний продукт харчування. Їх значення для організму людини», приурочений до Всесвітнього Дня яйця, серед студентів групи В-21, В-32 викладачем Губарєвою Л.І.

 

 

 

 

Метою виховного заходу було привернути увагу до яйця, як продукту харчування, його користі для організму людини; прищепити любов до майбутньої професії й спонукати студентів вже сьогодні використовувати набуті знання з дисципліни «Тваринництво» з метою вирощування сільськогосподарської птиці і одержання яєць для власного споживання.

 

Студенти групи В-21 ознайомили присутніх з історією свята; значенням яєць, як продукту харчування; розповіли, як відзначають Всесвітній день яйця в різних країнах світу.

 

 

     

 

 

Павлій Інна (групи В-32) підготувала презентацію «Породи і кроси курей, для виробництва харчових яєць», Полякова Наталя (група В-32) підготувала презентацію і надала інформацію щодо порід перепелів і одержання від них яєць, Богова Фаіна та Джанаєва Саїда (група В-31) підготували цікавий матеріал по породам страусів та особливостях їх розведення.

 

     

 

 

Найбільш захоплюючими для всіх присутніх були презентації і доповіді студенток групи В-32 Рудь Анастасії та Янгічер Інни, щодо використання шкаралупи яєць для розтину і різьби, використання символіки і писанкарства, форми яєць в архітектурі та ювелірній справі.

 

      

 

 

Виховний захід закінчився дегустацією виробів, основним інгредієнтом в яких були яйця.

 

Велика подяка мамі студента групи В-21 Дмітрієва Микити та студенткам Анікіній Д., Денисенко В., Павлій І. (група В-32), Бєльчіковій Н., Боговій Ф. (група В-31) за приготування кулінарних страв.

<< Назад до списку