Офіційне інтернет-представництво Президента України
Офіційний веб-сайт Верховної Ради України
Урядовий портал (Єдиний веб-портал органів виконавчої влади України)
Міністесртво овіти і науки, молоді та спорту України
Науково-методичний центр аграрної освіти
Науково-методичний центр

Меню здорового харчування

17.10.2013

 

 

Меню здорового харчування ― це ваш свідомий вибір бути в гармонії зі своїм тілом.

 

·      Усі ми бажаємо мати здоровий квітучий зовнішній вигляд і прекрасне самопочуття. Але чи робимо ми хоч половину того, що наблизило б нас до цього? Як свідчить відомий вислів: «Ми ― те, що ми їмо». Придивіться уважніше до вашого раціону. Можливо, ви вже стали заручником свого шлунка. Тоді час змінити усталені погляди на їжу та розробити власне меню здорового харчування.

 

 

 

16 жовтня в технікумі пройшла акція на підтримку здорового способу харчування. Студенти групи Т-21 роздавали всім охочим листівки з порадами щодо правильного та здорового харчування.

 

 

 

·        An apple a day keeps the doctor away говорить англійська приказка, що означає Яблуко їжте кожного дня – будете здорові все життя!

 

Користь яблук:

 

Ø Яблука допомагають скинути зайву вагу. 

Ø Яблука відновлюють кров. 

Ø Яблука виводять отрути. Яблука - це натуральний сорбент.

Ø Яблука додають сил. Завдяки мінералам магнію, фосфору, кальцію, калію, селену і йоду, а також вітамінам С, В1, В2, РР, Е і А.

Ø Яблука знижують рівень холестерину.

Ø Яблука очищують зуби.

Ø Яблука покращують травлення.

 

Група Т -21 також пригощала всіх охочих яблуками та виноградом.

 

 

 

 

·        Студенти дуже полюбляють солодощі. Проте не всі солодощі є корисними для молодого ростучого організму. Серед солодощів, які не тільки не шкодять здоров’ю, але і приносять користь, галетне печиво.

 

Галетне печиво– борошняні вироби кондитерського виробництва. Печиво цього виду є не тільки приємним за смаковими якостями, але і одним з найбільш корисних з існуючих. Основними інгредієнтами для приготування його є вода і борошно, тому воно не алергенних, дієтично і низькокалорійні.

 

 

 

·        Існує масовий стереотип, що дієта і здорове харчування ― це одне і те саме. Найчастіше дієта передбачає тимчасове дотримання раціону харчування задля досягнення конкретної мети.

 

Правильне харчування ― це ваш свідомий вибір бути здоровим і дотримуватися його необхідно все життя.

<< Назад до списку