Офіційне інтернет-представництво Президента України
Офіційний веб-сайт Верховної Ради України
Урядовий портал (Єдиний веб-портал органів виконавчої влади України)
Міністесртво овіти і науки, молоді та спорту України
Науково-методичний центр аграрної освіти
Науково-методичний центр

Суто жіночі ігри

19.10.2013

 

 

… доторкнувшись до театрального мистецтва комісія економічних дисциплін ВП «Донецький технікум Луганського НАУ» проявила ініціативу і організувала 16 жовтня поїздку до Донецького Національного академічного Українського музично-драматичного театру на виставу п’єси Клер Бут Люс «Суто жіночі ігри» у перекладі з англійського Ольги Байбак.

 

Вистава була представлена в двох частинах колективом музично-драматичного театру за постановкою Вадима Пінського.

 

Метою відвідування театру було привити інтерес у студентів до театрального мистецтва, розвивати культурний і естетичний кругозір сучасної молоді, виховувати культуру поведінки у публічних місцях.

 

На студентів та викладачів велике враження справило інтер’єр театральної зали, оформлення сцени і декорації, майстерна та професійна гра акторів.

 

 

 

Під час вистави, яка тривала дві з половиною години відчувалася піднесена і святкова атмосфера та почуття захоплення дійством.

 

З веселим та гарним настроєм студенти та викладачі технікуму після перегляду вистави із задоволенням обмінювалися враженнями та оговорювали гумористичні моменти сюжету і виявляли бажання відвідати театр найближчим часом.

 

<< Назад до списку