Офіційне інтернет-представництво Президента України
Офіційний веб-сайт Верховної Ради України
Урядовий портал (Єдиний веб-портал органів виконавчої влади України)
Міністесртво овіти і науки, молоді та спорту України
Науково-методичний центр аграрної освіти
Науково-методичний центр

«Посмішка – сяйво душі!»

21.10.2013

 

 

 

Що для Вас посмішка? Чи замислювалися Ви коли-небудь над її значенням? Адже саме вона є ознакою радості, віри в те, що все буде добре. Щасливі й позитивно налаштовані люди більш захищені від хвороб і поганого настрою. Кілька хвилин задоволення щодня дуже добре впливають на емоційний стан і також можуть покращити самопочуття.

З цією метою 18 жовтня практичним психологом Саноян Анною Олександрівною з групою ОВ-21 було проведено цікаве заняття з елементами тренінгу на тему: «Посміхнись життю – життя посміхнеться тобі!», присвячене Всесвітньому дню посмішки.

 

 

      

 

Його метою було розвивати комунікативні навички молоді, вміння взаємодіяти з оточуючими, комфортно почуватися в колективі; формувати соціально активну життєву позицію,навички саморегуляції, виховувати доброзичливість, почуття власної гідності.

 

На занятті студенти із зацікавленістю виконували тренінгові вправи «Дерево очікувань», «Вгадай емоцію», «Добрий чарівник», «Бінго», а релаксація «Квітковий дощ» допомогла зняти емоційне напруження молоді. У результаті заняття всі учасники отримали багато позитивних емоцій і задоволення.

 

 

Для працівників технікуму та студентів проводилася акція «Позитивний провидець», де їм пропонувалося з символічної скрині дістати для себе передбачення на день. Захід, без сумніву, всім сподобався. Результатом була посмішка на обличчі викладачів та студентів, їх гарний настрій.

Також було організовано конкурс малюнків «Веселий смайлик», що мав на меті виявити творчий потенціал молоді.

 

 

 

Компетентне журі визначило переможців:

І місце посіли смайлики груп Р-21 та В-11;

ІІ місце належить групам ОВ-21 та Т-11,

а ІІІ – Р-11 та В-12.

 

Щиро вітаємо переможців конкурсу, і дякуємо всім за участь!

 

Усі проведенні заходи були спрямовані на створення комфортного мікроклімату в навчальному закладі та сприятливого середовища для формування позитивної Я – концепції молоді.

 

<< Назад до списку