Офіційне інтернет-представництво Президента України
Офіційний веб-сайт Верховної Ради України
Урядовий портал (Єдиний веб-портал органів виконавчої влади України)
Міністесртво овіти і науки, молоді та спорту України
Науково-методичний центр аграрної освіти
Науково-методичний центр

Мовно-літературний конкурс серед студентської молоді

25.10.2013

 

 

 

20-23 жовтня на базі технікуму відбувся перший етап ІV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. Його високою метою є вшанування пам’яті Великого Кобзаря. Цьогорічний Конкурс є особливим – він проводиться у рамках відзначення 200-річного ювілею Тараса Шевченка – духовного батька українського народу, людини, яка присвятила своє життя збереженню та поширенню самобутньої народної мудрості, козацької звитяги та культури народу України.

 

Кілька століть українська нація намагається осмислити феномен появи національного Пророка, зрозуміти глибинні джерела його творчості, долучитися до життєдайних сил його художнього слова. Його твори і дотепер надихають і змушують задуматися над проблемами духовного об’єднання, готовності виборювати свою свободу, осмислення історичного досвіду України як держави.

 

Учасники конкурсу писали творчу роботу на тему: “Жіноча доля у творчості Т.Г.Шевченка”. Слід відзначити кращі твори студентів Семікіної Л. (гр.Т-11), Сітак О. (гр. В-21), Калмикової Д.(гр.В-21). Призове місце посіла творча робота Кіфарця Д.(гр.В-12). Данна робота є рекомендованою до участі в другому етап ІV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, який відбудеться 16 листопада в Донецькому національному університеті.

 

     

 

 

 

Такі заходи спрямовані на виявлення та підтримку студентської молоді, та піднесення престижу державної мови. Висловлюємо щиру подяку всім студентам, які брали участь у конкурсі.

 

Бажаємо учасникам ІV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка натхнення, нових творчих успіхів, перемог і незабутніх вражень!

<< Назад до списку