Офіційне інтернет-представництво Президента України
Офіційний веб-сайт Верховної Ради України
Урядовий портал (Єдиний веб-портал органів виконавчої влади України)
Міністесртво овіти і науки, молоді та спорту України
Науково-методичний центр аграрної освіти
Науково-методичний центр

Хлібом славиться Україна!

19.11.2013

 

      Хліб - найдорогоцінніший витвір людського розуму, людських рук, людської праці!

Яким лише не буває хліб: і чесним, і гірким, і смачним…гарячим, холодним, добрим, рідко легким і дуже часто-тяжким. Але без хліба немислиме життя. І до нього слід ставитися з найбільшою пошаною…

 

 

     12 листопада відбулася відкрита виховна година в групі В-11 на тему «Хлібом славиться Україна». Цей захід був приурочений до Свята працівників сільського господарства. Метою такого заходу було познайомитися з історією хліба, його національними особливостями і традиціями; розширити і уточнити знання про виробництво хліба і різноманіття булочних виробів. А головне присутні студенти повинні були зрозуміти, яку цінність має хліб, берегти його та шанувати.

 

 

 

     Студенти групи В-11, під керівництвом куратора Клименко Л.В., підготували цікавий матеріал, який супроводжувався мультимедійною презентацією. Присутнім було запропоновано переглянути пізнавальний відео ролик «Як приготувати хліб в домашніх умовах», після чого всі бажаючі перевірили свої знання у конкурсі «Кращий пекар».

 

 

     На заході були присутні методист Семікіна Н.М., зав.відділенням «Ветеринарна медицина» Мурзінова Л.М., зав. технологічним відділенням Мала Р.І, викладачі Кірпо Н.В., Саноян А.О., Кулаженко В.С.

 

     Завершилося свято пригощанням всіх присутніх запашним короваєм, який був випечених чудовими майстрами нашої їдальні.  

 

<< Назад до списку