Офіційне інтернет-представництво Президента України
Офіційний веб-сайт Верховної Ради України
Урядовий портал (Єдиний веб-портал органів виконавчої влади України)
Міністесртво овіти і науки, молоді та спорту України
Науково-методичний центр аграрної освіти
Науково-методичний центр

16 днів проти насильства

28.11.2013

 

Щороку студенти ВП «Донецький технікум Луганського НАУ» приймають участь в акції «16 днів проти насильства».

 

Так, 25 листопада 2013 року студенти Данілов Павло – група Р-41, Владімірова Дар’я – група Т-41, Бойко Віктор – група В-22, Котов Денис – група В-41, Дейнеко Анастасія – група Т-21 та Черножукова Наталя – група В-43 прийняли активну участь у засіданні круглого столу на тему: «16 днів проти насильства» при Мар’їнському районному відділі у справах сім’ї, молоді та спорту.

 

          

 

Метою даного заходу є профілактика ряду заходів проти насильства, розповсюдження соціальної реклами щодо насильства в сім’ї, щодо насильства дітей, керівників до жінок, психологічний тиск до підлеглих та робітників.

 

Особливу увагу заслуговували такі питання, як донесення інформації до населення та молоді куди треба звертатися по захист, надавати номери телефонів людям, щоб запобігти нещастя. Проводити акції, щоб людина, яка потрапила під натиск насильства знала, що вона не одна, якщо про своє горе вчасно розповісти профільним службам. 

 

Студенти активно обговорювали актуальну тему насильства у сучасному суспільстві і на перше місце поставили психологічний фактор.

Стосовно насильства в сім’ї студенти рекомендували більше проводити лекцій, бесід, дискусій та інших заходів в школах, навчальних закладах, щоб молоді люди розуміли, що сім’я є єдине ціле і без насильства. Робота круглого столу об’єднує молодь м. Курахово, м. Мар’їнка та м. Красногорівку.

 

Студенти познайомились й здружилися з однолітками.

А після підведення підсумків роботи круглого столу працівники районної адміністрації вручили студентам почесні грамоти з нагоди минулого Дня студента. 

 

     

 

<< Назад до списку