Офіційне інтернет-представництво Президента України
Офіційний веб-сайт Верховної Ради України
Урядовий портал (Єдиний веб-портал органів виконавчої влади України)
Міністесртво овіти і науки, молоді та спорту України
Науково-методичний центр аграрної освіти
Науково-методичний центр

Всесвітній день боротьби зі СНІДом

30.11.2013

 

1 грудня - Всесвітній день боротьби зі СНІДом.

 

ВІЛ - повільний вбивця і в більшості випадків не поспішає ховати свого господаря. Хвороба розвивається протягом 5-10 років. При цьому носій вірусу не відчуває особливих незручностей крім збільшених лімфовузлів, які навіть не болять. Людина може не підозрювати про те, що інфікована. Явні симптоми з'являються тільки на двох останніх стадіях. Без усякого лікування ВІЛ-інфікований може прожити 10 років. Зрідка більше.

 

А тепер погані новини. Від СНІДу помирають. Гарантовано. Як би добре людину не лікували, СНІД рано чи пізно збере свої жнива. Для порівняння: смертність від найстрашнішої хвороби минулого, “Божої кари”, бубонної чуми - 95%, від легеневої - 98%, від СНІДу - 100%.

 

 

СНІД не робить винятків.Незважаючи на те, що вірус ВІЛ - один з найбільш вивчених збудників інфекційних хвороб, лікування ВІЛ/СНІДу не існує.

 

Червона стрічка - це символ солідарності з тими, кого епідемія СНІДу торкнулася особисто: з людьми, що живуть з ВІЛ-інфекцією і СНІДом, з їхніми близькими, рідними і друзями.

 

Червона стрічка - це символ усвідомлення людьми важливості проблеми СНІДу, прийнятий у всьому світі.

 

Червона стрічка - це символ пам'яті про сотні тисяч людей, віднесених цією жорстокою хворобою. Червона стрічка-заклик до дії.

 

 

Обізнаність про захворювання, здоровий спосіб життя та вчасна діагностика знижують ризик інфікування.  Інформуваннямолоді та проведенняакцій – це один з найефективніших  способів  привернути  увагу  суспільства та студентствоодо протидії ВІЛ/СНІД.

 

Так, 29 листопада 2013 року студенти ВП «Донецький технікум ЛНАУ» підтримали традицію й провели акцію

«Я проти СНІДу», в якій прийняли участь студенти та викладачі технікуму.

 

 

     

 

     

 

Подумай, перед тим, як прийняти рішення!

<< Назад до списку