Офіційне інтернет-представництво Президента України
Офіційний веб-сайт Верховної Ради України
Урядовий портал (Єдиний веб-портал органів виконавчої влади України)
Міністесртво овіти і науки, молоді та спорту України
Науково-методичний центр аграрної освіти
Науково-методичний центр

Молодь проти насильства!

05.12.2013

 

 

З метою привернення уваги молоді до актуальних для українського суспільства проблем подолання насилля в родині, жорстокого ставлення до підлітків наш навчальний заклад  залучився до акції «16 днів проти насильства». У ході якої була організована робота консультативного пункту психолога, де всі студенти та працівники технікуму змогли отримати вичерпну інформацію про попередження насилля та шляхи його подолання.

 

           

 

Практичний психолог Саноян Анна Олександрівна ознайомила студентів з поняттям «насильство», його видами, ознаками і проявами. Розповіла підліткам  про проблеми насильства в сім’ї, формування гендерної культури суспільства щодо запобігання жорстокого ставлення в усіх його проявах, зазначила про інформування органів та установ, до яких можна звертатися у випадку насильства. Окремо психолог зупинилася на серйозних наслідках подолання цього кризового стану. Студенти отримали рекомендації й пам’ятки, як не стати жертвою насилля і куди звернутися по допомогу.

 

 

 

Також було проведено анкетування «Моє життя в сім’ї та технікумі», де молоді було запропоновано визначити варіанти дій у випадку насильства та виявити своє ставлення до цієї проблеми.

Теми, запропоновані для обговорення, викликали особливий інтерес не лише в студентському середовищі, а й у викладачів, яких цікавили результати анкетування. Продовженням даної тематики стане проведення виховної години «Хочу. Можна. Треба. Як їх узгодити?».

 

Дуже важливо виробити нетерпимість до насильства, неприйняття та засудження насильницької поведінки, щоб молоді люди, які стають свідками, не залишалися осторонь, а приходили на допомогу тим, хто її найбільше потребує.

 

Захистіть себе, і цим ви зробите перший крок до захисту інших!

<< Назад до списку