Офіційне інтернет-представництво Президента України
Офіційний веб-сайт Верховної Ради України
Урядовий портал (Єдиний веб-портал органів виконавчої влади України)
Міністесртво овіти і науки, молоді та спорту України
Науково-методичний центр аграрної освіти
Науково-методичний центр

Бібліотека технікуму

09.12.2013

 

 

Студентське життя тісно пов’язане з книгою, підручником. Студент і бібліотека - поняття нероздільні.

Навчання - головна праця студента, і вона не може здійснюватися без книги, а отже, і без бібліотеки.

 

Одне з головних завдань бібліотеки ВП «Донецький технікум Луганського національного аграрного університету» - забезпечити повне, якісне бібліотечне та інформаційне - бібліографічне обслуговування студентів, викладачів, співробітників навчального закладу.

 

Бібліотека технікуму була заснована 1928 році і її фонд нараховував 100 примірників, а в  поточному році книжковий фонд уже  складає 55651 примірник та 704 читача.

 

Бібліотека технікуму – це скарбниця всіх духовних багатств навчального закладу і здійснює бібліотечно-інформаційне, культурно - просвітницьке забезпечення процесу навчання та виховання. Бібліотека є  центром пропаганди книги і надійним помічником викладачів у  навчанні та вихованні сучасної молоді.

 

     

 

Бібліотека займає велике приміщення навчально-лабораторного корпусу. Площі книгосховищ дозволяють раціонально розмістити бібліотечний фонд. Приміщення бібліотеки естетично оформлено, наповнено українською, російською, зарубіжною класикою, учбовою, методичною та довідковою літературою. Послугами бібліотеки технікуму користується понад 98% студентів, викладачів та працівників технікуму.

Є  читальний зал – це  світла і затишна кімната на 70 посадкових місць, де розміщена навчальна, інформаційна, педагогічна та методична література. В читальній залі великий вибір довідкової літератури, енциклопедій, словників, різноманітна кількість підписних видань для задоволення всіх потреб читачів. Знайомство молодих спеціалістів з старовинною, рідкісною літературою відіграє велику роль у розумінні історії рідного краю, вихованні любові до отчої землі, своїх пращурів.

 

Бібліографічне інформування читачів здійснюється за допомогою книжкових виставок «Модернізація вищої освіти України в контексті принципів Болонського процесу»,«Вивчаємо комп’ютер», «Книги по історії України», «Що читати рослинники? », «Що нового в спеціальності ветеринарний лікар», «Технологу з виробництва і переробки продукції тваринництва радимо прочитати» та інші.

 

В масовій роботі працівники бібліотеки використовують все багатство інформації народознавчої культури, народних звичаїв, обрядів. Створені тематичні підбірки сценаріїв тематичних вечорів, літературних конференцій, диспутів, бесід, усних журналів на допомогу кураторам. Це сприяє вихованню у студентів національної самосвідомості, основ виробництва і економічної культури, доброти, етики, милосердя, високої моралі та культури поведінки.

Сьогодні багато уваги приділяється створенню електронної бібліотеки, локальної комп’ютерної мережі, що дасть можливість користуватися фондом бібліотеки викладачам, студентам і співробітникам з усіх комп’ютерів, підключених до цієї мережі.

У бібліотеці працюють 2 фахівці у тісному контакті з педагогічним колективом. Тут панує творча атмосфера інтелектуальної праці з книгою, знання і досвід допомагають надавати інформацію для найбільш повного задоволення запитів читачів.

 

До зустрічі!

        

 

<< Назад до списку