Офіційне інтернет-представництво Президента України
Офіційний веб-сайт Верховної Ради України
Урядовий портал (Єдиний веб-портал органів виконавчої влади України)
Міністесртво овіти і науки, молоді та спорту України
Науково-методичний центр аграрної освіти
Науково-методичний центр

Виставка художньої майстерності

09.12.2013

 

З нагоди дня Великомучениці Варвари, яка  славиться покровителькою всіх рукодільниць студія образотворчого мистецтва «Райдуга» Красногорівського міського клубу  6 грудня 2013 року організувала й провела творчу виставку дитячої майстерності у віковій категорії від 6 до 15 років у холі головного корпусу ВП «Донецький технікум Луганського національного аграрного університету».

 

Понад 50 дітей маленького містечка з великим бажанням відвідують зайняття майстра живопису та графіки Ольги Миколаївни Кіцмалюк. У творчій художній лабораторії діти вивчають закони живопису, графіки, композицій тощо. Різноманітність поглядів на оточуючий світ, дає можливість дітям розвивати індивідуальні здібності та особливий погляд на кольори природи.

 

Виставку відвідали студенти, педагогічний колектив та працівники  технікуму і були здивовані  якістю та творчим втіленням на холст або папір проявів своєї душі.  На виставці  було 45 робіт в техніці масляного, акрилового, акварельного живопису і графіки. Свої роботи представили: Больбат Анастасія, Пефтібай Христина, Чаркіна Марія, Прилипко Софія, Шевченко Анастасія, Смирнова Анастасія, Кіріцев Роман та інші.

 

   

 

   

 

Члени колективу технікуму були зачаровані авторськими працями дітей і з захватом виражали свою щиру вдячність.

 

<< Назад до списку