Офіційне інтернет-представництво Президента України
Офіційний веб-сайт Верховної Ради України
Урядовий портал (Єдиний веб-портал органів виконавчої влади України)
Міністесртво овіти і науки, молоді та спорту України
Науково-методичний центр аграрної освіти
Науково-методичний центр

Правове виховання підлітків

16.12.2013

 

 

Одним із аспектів всебічного розвитку особистості  підлітка є висока правова культура. Тому в рамках Всеукраїнського тижня права куратором групи Т-11 Кірпо Н.В. та психологом Саноян А.О. була проведена виховна година з елементами психологічного тренінгу Хочу. Можна. Треба. Як їх узгодити?”, що мала на меті ознайомити з основними положеннями Конвенції про права дитини; з’ясувати обов’язки та права студентів; виробити навички правомірної поведінки, уміння протистояти негативним впливам; формувати повагу до держави, її органів; виховувати самоповагу, почуття гідності й відповідальності за себе та за свої вчинки.

 

Студенти ознайомилися з соціально-правовим захистом підлітків та відповідальністю, яку вони несуть при порушенні законів України, а також розкрили сутність поняття “сумління”, адже правове виховання нерозривно пов’язане з моральними принципами. Молодь приймала активну участь в обговоренні проблемних питань та із зацікавленістю виконувала завдання вікторини.

 

 

Слушне доповнення щодо статей Сімейного кодексу вніс викладач права Кривенко Р.М.

 

 

 На виховній годині були присутні заступник директора з виховної роботи Смагарь Н.В., викладачі Клименко Л.В. та Васильєва Г.С.

 

                         

Окрім цього, у технікумі організовано конкурс творчих робіт серед студентів І-ІІ курсів на тему: “Мої права”,проведено просвітницьку роботу серед батьків та осіб, що їх заміняють, щодо попередження жорстокого поводження з підлітками, запобігання злочинності в середовищі студентської молоді.

 

Усі заходи у рамках Всеукраїнського тижня права були спрямовані на виховання студентівсвідомими, активними громадянами України, завдяки формуванню і поглибленню у них правових знань та правової культури.

 

Захищаємо свої права —знаємо свої обов’язки!

 

<< Назад до списку