Офіційне інтернет-представництво Президента України
Офіційний веб-сайт Верховної Ради України
Урядовий портал (Єдиний веб-портал органів виконавчої влади України)
Міністесртво овіти і науки, молоді та спорту України
Науково-методичний центр аграрної освіти
Науково-методичний центр

Пільговики

17.12.2013

 

          ВП «Донецький технікум Луганського національного аграрного університету» має велику кількість студентів пільгової категорії: це інваліди,  Чорнобильці, і студенти з малозабезпечених сімей, студенти загиблих батьків-шахтарів і студенти-сироти та студенти позбавлені батьківського піклування тощо. У технікумі велику увагу приділяють даній категорії студентів, при індивідуальній  роботі куратори, вихователь, завідуючі відділенням, заступник диктора з виховної роботи завжди йдуть на допомогу. Влітку таким студентам виділяються оздоровчі студентські путівки до Святогірська, студентські оздоровчі бази на Азовському морю, базі відпочинку «Дружба» м. Курахова, а під час зимових канікул 60 студентів відвідали курорт «Полтава» в місті Миргороді.

 

         А 11 грудня 2013 року заступник директора з виховної роботи Смагарь Н.В.  та медична сестра технікуму Скирда Т.А. провели засідання зі студентами сиротами та студентами позбавленими батьківської опіки.

 

 

 

    

 

 

 

Піднімали питання навчання студентів, умови їх побуту, медичного огляду, правового законодавства  та інше. Зі студентами-випускниками обговорювали їх майбутнє навчання в Луганському НАУ, а хто не піде далі навчатися, то які можливості влаштуватися  за спеціальністю.

 

         Медичне обстеження студенти-сироти та студенти позбавлені батьківського піклування проходять два рази на рік. Так 12 грудня 2013 року  було організовано і проведено таким студентам медичний огляд вдруге в поточному році.

<< Назад до списку