Офіційне інтернет-представництво Президента України
Офіційний веб-сайт Верховної Ради України
Урядовий портал (Єдиний веб-портал органів виконавчої влади України)
Міністесртво овіти і науки, молоді та спорту України
Науково-методичний центр аграрної освіти
Науково-методичний центр

Вистава «Сліпий»

18.12.2013

Перегляд вистави «Сліпий»

 

         Велику любов до творчості Донецького національного академічного українського музично-драматичного театру проявляють студенти та педагогічний колектив ВП «Донецький технікум Луганського національного аграрного університету». Із зацікавленістю стежать за репертуаром та новими творчими досягненнями.

 

         Викладачі та працівники технікуму 12 грудня 2013 року відвідали театр і переглянули виставу «Сліпий» за мотивами Т.Шевченка.  З нагоди 200 річчя від Дня народження Тараса Шевченка  актори представили  виставу «Сліпий». Зала театру повністю була наповнена  молоддю та активними відвідувачами даного закладу.

 

 

   

   

 

 

         Майже усі твори Т.Шевченка зображують тяжку долю українського народу, так і у виставі «Сліпий»  протягом 2,5 годин відвідувачі переймалися  долею молодих українців Степана та Ярини, які червоною стрічкою висвітлювали життя не одного покоління нації.

 

         Душевне  напруження сюжету вистави не залишило спокійним ні одну людину в залі. Майстерність акторів, фантастична декорація сцени донесли до людей кульмінаційний момент.

 

         Після обговорення перегляду вистави викладачі та працівники технікуму виразили велику вдячність театральному колективу і  бажання обов’язково переглянути іще цю виставу. 

<< Назад до списку