Офіційне інтернет-представництво Президента України
Офіційний веб-сайт Верховної Ради України
Урядовий портал (Єдиний веб-портал органів виконавчої влади України)
Міністесртво овіти і науки, молоді та спорту України
Науково-методичний центр аграрної освіти
Науково-методичний центр

Марафон до дня Святого Миколая

25.12.2013

 

Святий Миколай був багатою людиною і дбав про бідних людей тих часів. Найбільш імовірно, що традиція дарувати подарунки пішла від відомого випадку, коли один збіднілий чоловік не міг забезпечити своїх трьох доньок приданим. За тамтешніми звичаями, вони не змогли б вийти заміж, і, якщо б їм не вдалося знайти роботу, то довелося б стати повіями. Миколай, у той час ще не єпископ, дізнавшись про це, вирішує скористатись батьківським спадком щоб зарадити біді. Протягом трьох ночей він пробирався до убогої хатини та щоразу закидав крізь вікно у кімнату, де ночували сестри, шмат золота — на придане для кожної з дочок. Крім того, святий Миколай бажав, щоб ті три дочки не знали хто їм закидав це золото.

 

Так, студенти та адміністрація ВП «Донецький технікум ЛНАУ» дізналися, що у школі №3 м. Красногорівка щорічно 19 грудня проходить концертний марафон і вирішили туди завітати з подарунками. Заступник директора з виховної роботи Н.В. Смагарь, студенти групи В-41 П.Плахін, В.Корецька, А.Прилепська спочатку ознайомились із листами, які дітлахи написали Миколаю і деякі із мрій дітей виконали.

 

 

 

 

На святковому марафоні були присутні всі учні, вчителі та батьки. Гостей зустрічали радісно із щирими посмішками, а за кожен подарунок вдячність виражали оплесками та концертним номером. Відверто скажемо, що потрапили до казочки, пісні танці та веселий дитячий гомін покорив би любий шумомір, а нам подарував добрий настрій.

 

 

<< Назад до списку